asdsfafsd 17400 17401

PŘES SVÁTKY NECVIČÍME

Zavíráme v pátek 18.12.2020

Vzhledem k nařízení vlády ČR budeme muset dne 18.12.2020 naše studia zavřít. Vzniklá skutečnost nás opravdu mrzí, ale prvořadé je zdraví nás všech. Doufáme však, že vás můžeme brzy opět přivítat v našich prostorách.

Informace k členství:

Klienti, kteří uhradili fakturu za 12/2020 budou mít po znovuotevření členství prodloužené o 16 dní.

Klientům, kteří se rozhodnou i nadále platit členský poplatek, budeme opravdu velmi vděční. Platby za členství budou přiřazeny k měsícům po řádném otevření studií bez omezení. To znamená, že měsíce, které jste zaplatili, budete moci využít po otevření studií, peníze vám nepropadnou a zároveň podpoříte FIT UP!

Klienti, kteří se rozhodli fakturu neuhradit za 12/2020, budou mít členství automaticky přerušeno a fakturu vystornovánu.

Níže uvádíme různá členství a z toho plynoucí kompenzace:

1. typ členství – VYPLACENO PŘEDEM:

Aktivní členství (platnost zakoupeného členství je delší než 03.12.2020) – všechna členství budou prodloužena o počet dní, kdy byla studia zavřená.

Neaktivní členství (klienti, kterým členství skončilo v období mezi 18.12.2020 do znovuotvorenia štúdií) – členství bude prodlouženo o počet zbývajících dní do konce členství, které člen nemohl využít.

2. typ členství – PLACENO MĚSÍČNĚ s trvalým příkazem:

AKTIVNÍ ČLENSTVÍ (KTERÉ POKRAČUJE DÁL):

Klienti, kteří se rozhodli nás podpořit a nezrušili trvalé příkazy, mají nárok na kompenzaci ve formě měsíců zdarma. Tyto měsíce budou nastaveny automaticky. Pokud chcete vědět, o které měsíce půjde ve vašem případě, informujte se na recepci, nebe emailem / telefonicky PŘÍMO ve studiu (cerny.most@fitup.cz, nebo ostrava@fitup.cz)

Klientům, kteří neuhradili členství během období uzavření fitness center, členství pokračuje dál. Za období, během kterého byl FIT UP! uzavřen, nemají nedoplatek, ani upomínky, faktury jsme vystornovali.

NEAKTIVNÍ ČLENSTVÍ (KTERÉ SKONČILO V OBDOBÍ OD 18.12.2020 DO otevření studií):

Klienti, kterým členství skončilo a poslední měsíce se rozhodli nás podpořit a nezrušili si trvalé příkazy, mají nárok na kompenzaci ve formě měsíců zdarma. Tyto měsíce budou nastaveny individuálně, protože systémově není možné nastavit všem klientům kompenzaci na stejné období. Pokud chcete vědět, o které měsíce půjde ve vašem případě, informujte se na info@fitup.sk

Klienti, kteří neuhradili členství během doby uzavření fitness centra a podali žádost o ukončení, členství během doby uzavření skončilo a není již potřeba nic platit.

V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím neváhejte kontaktovat na info@fitup.sk!

Sledujte nás na Instagramu nebo na Youtube kanálu, kde naleznete tréninková videa, záznamy z livestreamů a tipy na rychlé cviky s pomůckami i bez.

Pro aktuální informace o novinkách v našich studiích, skupinových cvičeních i akciích nás sledujte taky na facebookových stránkách:

FITUP CZ https://www.facebook.com/fitup.cz

FIT UP Ostrava https://www.facebook.com/fitupostrava

FIT UP Praha Černý Most https://www.facebook.com/fituppraha

Váš tým FIT UP!