VYTRVALOSTNÍ KARDIO TRÉNINK

Vytrvalostní trénink je kondiční trénink, jehož cílem je trénovat tak, aby tvé tělo dosáhlo určitý výkon za dané časové období. Při tomto druhu tréninku posiluješ srdce, krevní oběh a spaluješ tuky.

VÝHODY A CÍLE TRÉNINKU

Větší výdrž a lepší kondice. Pravidelné cardio ti pomáhá dosáhnout maximální a dlouhodobou kondici s rychlou regenerací. Efektivní spalování tuků, posilování imunitního systému a napomáhání k lepší fyzické i psychické kondici formování svalů.

vision01

VYBAVENÍ POSILOVACÍMI STROJI

Ve všech fitness centrech FIT UP! Máš k dispozici 18 hodin vysokokvalitní stroje značky Technogym – např. běžecké pásy, steppery, veslovací trenažery, eliptické a crossové trenažery a rotopedy/kola. K dispozici ve všech studiích FIT UP!

STROJE

Eliptický trenažer a crossový trenažer

S tímto oblíbeným strojem trénuješ spodní i vrchní část těla. Trénuj samostatně nebo si urči tempo z širokého výběru tréninkových profilů. Na eliptickém trenažeru se nohy při cvičení pohybují po elipsovité dráze. Při crossovém trenažeru se nohy při cvičení pohybují do stran a napodobují pohyb při bruslení.

vision01

Stepper

Na stepperu trénuješ svaly imitací chůze po schodech. Namáháš zejména svalstvo na nohách – formují se ti lýtka a zadeček. Trénuj samostatně nebo si urči tempo ze širokého výběru tréninkových profilů. Stupně zatížení: 1–25

vision01

Veslovací trenažer

S veslovacím trenažerem od Technogymu trénuješ opravdu intenzivně, rozhodně při něm zatěžuješ skutečně všechny svaly. Veslovací trenažery používají i profesionální sportovci na vylepšení své celkové kondice.

vision01

Běžecký pás

Dlouhodobá klasika při vytrvalostním tréninku. Vybereš si z množství programů a tvé tělo dostáváš do kondice průběžně. Bežecký pás je optimální na spalování tuků a množství kalorií. Nastav si úhel stupně ( 1 – 15) a simuluj „běh do kopce“. Rychlost se dá nastavit individuálně.

vision01

Rotoped/Kolo

Ve studiích FIT UP! se můžeš setkat se dvěma druhy rotopedu: sedacím s opěrkou a klasickým. Rotopedem zatěžuješ zejména nohy. Na rozdíl od eliptického trenažeru trénuješ svalstvo trupu sám. I zde si můžeš vybrat z různých programů nebo trénovat individuálně.

vision01

Galerie

Chceš se stát osobním trenérem ve FITUP?
V případě zájmu nás kontaktuj na naší pobočce, nebo nám zanech na sebe kontakt.
Chci být členem!
Chci být členem!