SILOVÝ TRÉNINK

Při cvičení se závažími jde o trénink, který je vhodný pro začátečníky, středně pokročilé a pokročilé. Cvičíš řízenými pohyby a tím posiluješ opěrné a podpůrné svalstvo. Při tomto druhu tréninku se zlepšuje celková síla a stabilita těla.

POSILOVACÍ STROJE A VOLNÁ ZÁVAŽÍ

Ve studiích FIT UP! máte k dispozici velký prostor právě na cvičení s činkami, které jsou od našeho výrobce značky Technogym. Na výběr máš z jednoručních činek, obojručních činek, hrazd, lan, posilovacích lavic, věží, strojů na posilování noh a jiných.

VÝHODY A CÍLE TRÉNINKU

S těžkým závažím trénuješ dosáhnutí maximální síly a tvoje svaly se učí koordinaci pomocí volných pohybů. Silový strojový trénink podporuje růst tvého svalstva. Správným cvičením s volným závažím spálíš tuky a zviditelníš svoje svaly. Vypracuj si jednotlivé části těla, spaluj efektivněji tuky a zviditelni tak svoje svaly!

vision01

1. JEDNORUČNÍ ČINKY

vision01

Ve všech fitness centrech FIT UP! máš k dispozici velký prostor, který je účelově rozdělený na cvičení s jednoručními, podle váhy uspořádanými činkami.

Posilovací stroje: V každém studiu ti nabízíme variabilní a intenzívní cvičení např.: vzpírání, nadhmat nebo kladivové cviky, různé univerzální lavice, 1-50 kg jednoručky, ale i 1-10 kg činky.

2. Stojany

vision01

Některá fitness centra FIT UP! jsou vybavená Omnio věží a multipressy. Na nich cvičíš jednoduché i profesionální cviky. V každém fitness centru máš k dispozici činkové kotouče s váhou od 1,25; 2.5; 5; 10; 15; 20; a 25 kg.

Posilovací stroje: Věže Omnio (multifunkční posilovací stojan) – ti umožní jištěné cvičení s těžkým závažím, je optimální na cviky jako vzpírání do kříže, cviky v dřepu, benchpress.

Multipress – jištění pozice obouruček ti umožní cvičit bezpečné cviky jako na lavici, cviky v dřepu a na ramena.

Stojan na vzpírání v dřepu – určený na volné cviky s obouručkami na ramena ve stoji, v dřepu nebo vzpírání do kříže.

3. DUÁLNÍ STROJE

vision01

Duální stroje tvoří most mezi klasickým silovým strojovým cvičením a cviky s volným závažím.

Stroje se doplní závažím manuálně. Jsou vybavené více jak dvěma na sebe nezávisle uloženými zátěžovými rameny. Tato ramena umožňují separátní a vyvážená cvičení obou polovin těla. Zabráníš tak disbalanci a tvoje svaly se budou formovat rovnoměrně. V každém centru máš přitom k dispozici kotouče s váhou od 1,25, 2,5, 5, 10, 15, 20, jako i 25 kg.

Posilovací stroje: K dispozici máš benchpressy, lavice s kladkami, stojany, veže, veslovací trenažery, lavice na posilování břišního svalstva nebo duální benchpress.

4. VĚŽE

vision01

Na věžích vybavených kladkami, se dvěma nebo čtyřmi stanicemi, cvičíš pomocí lanového systému, který udržuje tvoje svalstvo stále v napětí. Na svalstvu můžeš pracovat pod různými úhly, obměňovat cviky, což zabezpečuje změnu a novou stimulaci svalstva.

Posilovací stroje: Čtyřstaniční věže (kladkové, veslování v sedě), lanové věže, dvojité věže a bohaté příslušenství jako kladková tyč, paralelní či tricepsový úchop, lana, trianglový, přímý úchop a úchop v ohybu.

5. OBOJRUČNÍ ČINKY

vision01

Obojruční činky Ti umožní trénovat s relativně těžkým závažím. Přitom cvičíš všechny důležité základní cviky, jako např. benchpress, dřepování, cviky do kríže nebo veslování v předklonu. V každém centru máš na cvičení k dispozici kotouče s vahou od 1,25, 2,5, 5, 10, 15, 20 do 25 kg.

Posilovací stroje: V našich studiích najdeš různé lavice na benchpress, cviky do kříže, vzpírání, posilování ramen, cviky v dřepu a Scott-Curlové cviky (cviky s EZet tyčí).

Galerie

Chceš se stát osobním trenérem ve FITUP?
V případě zájmu nás kontaktuj na naší pobočce, nebo nám zanech na sebe kontakt.
Chci být členem!
Chci být členem!