asdsfafsd 17815 17886

NOVINKA Od 7.6 spouštíme skupinovky v Novo Plaza, Praha

Kromě nového perfektně vybaveného studia na Novodvorské, máme pro tebe připravených i několik novinek. První je, že od 7.6. spouštíme v našem novém fitku NOVO PLAZA, PRAHA skupinové lekce.

Na skupinové lekce je nastavena maximální kapacita 12 lidí, tak pokud toto čteš, neváhej a utíkej si zarezervovat svůj termín.  Zatím máme pro tebe připravené skupinovky jako: Tabata / HIIT, jemná Yóga a Vinyasa Yoga, ale brzy budeme přidávat další a další. Budeme se snažit o co nejvíce typů tréninků, aby sis tam našel i ty tvou oblíbenou skupinovku.

Podmínky vstupu na skupinové lekce:

– rezervace prostřednictvím rezervačního systému

(link: https://services.bookio.com/fit-up-praha-novo-plaza/widget?lang=cs),

– skupinové lekce zdarma pro ALL IN + členy a členy Multisport a pro nečleny jsou zpoplatněny částkou 150Kč,

– skupinové lekce probíhají zatím:

v pondělí od 18:00 do 19:00,

a v úterý od 17:30 do 18:30 a od 18:30 do 19:30,

– podmínkou vstupu je i negativní test, z důvodu pandemických opatření vyplývajících z vyhlášky KHS – platnost testu je stejná jako platnost testu při standardní návštěvě studia,

– jelikož kapacita na skupinové lekce je omezená, pokud nemůžeš přijít na zvolený termín, prosím zruš svou rezervaci (link na zrušení najdeš v potvrzovacím emailu), umožniš tak cvičit jinému zájemci.

Pojďme si nyní představit nabídku skupinových lekcí, na které se můžeš rezervovat:

HIIT je druh cvičení, při kterém se střídá cvičení (interval) o vysoké zátěži se cvičením o nízké zátěži či s úplným odpočinkem. Výhodou HIIT konceptu je, že ke spalování tuku nedochází pouze při cvičení, ale i po něm a to z důvodu tzv. EPOC efektu (excess post-exercise oxygen consumption) neboli zvýšené spotřeba kyslíku po tréninku. Tělo tedy využívá kalorie zhruba o 10% více i v době necvičení. Dále HIIT také ovlivňuje mechanismy ve svalových buňkách, které poté umí lépe nakládat s tukem a omezují jeho ukládání. Cvičení probíhá zejména s vlastní vahou nebo lehčím závažím (odporovými gumami, zátěžovými tyčemi, kettlebelly, činkami,..).

Střídání cardio cvičení pro spalování tuků a posilování pro formování postavy.

 
VINYASA YOGA

Vinyasa Yoga je dynamická forma hathajógy stavějící na vědomém propojení dechu s pohybem. Kultivuje se při ní vnitřní i vnější síla, pracuje se s energií a pozorností, posiluje se vitalita a podporuje se přirozená inteligence těla v plynulém pohybu vedeném dechem. Současně ponechává prostor i pro spontánní, intuitivní pohyb. VinyasaFlowYoga spojuje různé sekvence jógových pozic, které posilují i ​​protahují, zpevňují i ​​uvolňují, revitalizují i ​​uklidňují, otevírají a čistí.

 
JEMNÁ YOGA

V hodinách jemné yogy se vydáte na cestu do Svého nitra, rozproudíte vaši pránu a budete se houpat na vlnách vlastního dechu. Vyladíte mozkové vlny pomocí recitace manter, vyjádříte vděčnost Slunci přes dynamickou sérii pozdravů Slunci, ztišíte smysly, vědomě nastavíte ásany a zrelaxujete unavenou a přeplněnou mysl. Zakončíte meditací.

 
Těšíme se na Tebe!