asdsfafsd 11352 11354

Za každého kamaráda 1 měsíc zdarma

Chceš u nás měsíc cvičit zadarmo? Přiveď svého kamaráda k nám a jakmile se stane naším členem, automaticky ti vrátíme poplatek za následující měsíc. Nejlepší na tom je, že kolik přátel k nám přivedeš, tolik měsíců máš zadarmo. Vždyť s přáteli se cvičí nejlépe. Není to tak ?!

Jak to funguje?

Přijď spolu s kamarádem na recepci kteréhokoliv studia FIT UP! na Slovensku nebo v České republice. Je potřeba, aby se tvůj kamarád u nás zaregistroval a stal se členem. Je na něm, jestli si zvolí naše Fitness nebo VIP členství. Jedna z našich milých recepčních mu ochotně vysvětlí celý koncept a poradí, které členství je pro něj nejvhodnější. Poté se zaregistruješ prostřednictvím našeho online registračního formuláře. Tato akce platí jen pro registrace od 4.9.2017 do 30.11.2017. Každý měsíc vyhodnotíme registrace a pokud splníš naše podmínky, dostaneš potvrzující e-mail, že získáváš XY měsíců cvičení zdarma.Trvalý příkaz si však na svém účtě neruš, patří to mezi podmínky uplatnění akce, platby ti jako obvykle odejdou a my ti je vrátíme na účet ve formě dobropisu.

Podmínky, které musíte splnit

1. Pohlídej si datum průběhu akce. Kamarád se musí stát členem mezi 4.9. a 30.11. 2017. K tomuto datu musíš také stihnout vyplnit náš online registrační formulář. 2. Na uplatnění akce nemůžeš mít dluhy vůči společnosti FIT UP! 3. Akce platí pro všechny členy ve všech fitness centrech na Slovensku a v České republice. 4. Registrace probíhá pouze online. Na její dokončení budeš potřebovat členské číslo svého kamaráda. 5. Ty i tvůj registrovaný kamarád musíte mít zřízený trvalý příkaz na vašem účtu. Takže pokud ti chybí parťák při cvičení, který by ti podržel čínku, nahodil závaží nebo počítal shyby, využij naši akci za každého kamaráda 1 měsíc zdarma. Těšíme se na každého nového člena, který přestal váhat a jde spolu s námi do toho! Vždyť potkat se můžete i při proteinovým nápoji!