asdsfafsd 11917 11918

Vánoční dárková poukázka jen za 649 Kč

Lámeš si hlavu nad vánočním dárkem pro své blízké? Tak už nemusíš! Připravili jsme si pro Tebe jedinečnou vánoční dárkovou poukázku, kterou navíc získáš za bezkonkurenční cenu 649 Kč (plná cena je 1319 Kč). Nevíš, jaký dárek darovat své mámě, otci, kolegyni, kamarádce či přítelovi? Naše Vánoční dárková poukázka je ideálním dárkem pro všechny věkové kategorie! V pěkné dárkové krabičce najdeš návod na použití + členskou VIP kartu, kterou už jen stačí registrovat v kterémkoliv studiu FIT UP! Tuto dárkovou poukázku můžeš zakoupit na recepci ve všech studiích FIT UP! v České republice a na Slovensku. Toto měsíční VIP členství v krásné dárkové krabičce bude v prodeji do 24.12. 2017 a aktivace členství je možná od 24. 12. 2017 do 28. 2. 2018.

V ceně dárkové poukázky je:

  • 1 měsíční VIP členství • 1 x registrační poplatek • 1 x dárková krabička FIT UP!
čLáNOK Znáš někoho, kdo stále otálí a ne a ne se odhodlat začít cvičit? Pomoz mu nastartovat jeho zdravý životní styl a daruj mu jedinečný dárek za bezkonkurenční cenu 649 Kč (klasická cena 1 měsíčního VIP členství + registračního poplatku je 1319 Kč !).

Co zahrnuje naše VIP členství:

  • neomezený vstup do fitness centra, od 6:00 do 24.00neomezené nápoje v nápojovém baru GRAPIVITneomezené používání turbosolárií (v rámci zdravotních doporučení max. 13 min. denně) • skupinové cvičení v CROSS UP! zóně s naším trenérem, každý den od 18-20.00 • GO UP! – služba na aktivování návštěv všech provozoven FIT UP! na Slovensku a v České republice (Bratislava – Staré Mesto, Bratislava – Ružinov, Bratislava – Petržalka, Žilina, Trnava, Praha, Ostrava)
foto Ideální dárek pro všechny věkové kategorie, vynikající zážitek. Vaše tělo si zaslouží jen to nejlepší a my vám to v našem VIP členství nabízíme.