asdsfafsd 4832 7191

V Praze otevřeme slavnostně. Přijď si nás vyzkoušet!

Otevření pražské pobočky FIT UP! se nezadržitelně blíží. Naše první studio v Česku otevřeme už v sobotu 14. listopadu. Můžeš se těšit na bohatý program!

Na nové adrese je už téměř vše připraveno na to, aby sis i zde mohl užívat naše špičkové služby. Naše moderní studio představíme ve velkém stylu. FIT UP! otevře své brány již od brzkého rána, tedy v 9:00. Během celého dne bude vstup do fitness centra bezplatný, každý návštěvník si nás tak bude moci vyzkoušet zdarma. K dispozici budou naši recepční, kteří ochotně poradí a zodpoví všechny případné otázky.

Na ploše 1 200 čtverečních metrů si všichni zájemci budou moci otestovat naše moderní zařízení Technogym ve FITNESS zóně, ale i ostatní části studia včetně LADIES zóny či CROSS UP! zóny. Při slavnostním otevření bude volně přístupný i Grapivit bar se sportovními nápoji s L-karnitinem. Zájemci se zároveň budou moci hned při otevření přidat do rodiny FIT UP! a stát se našimi členy.
O 13. hodině se před vchodem do studia začne velká CROSS UP! show. “Naši zkušení trenéři se podělí o návod, jak správně přistupovat k tomuto typu tréninku a ukážou množství účinných cviků,” prozradila zástupkyně marketingového oddělení FIT UP !.
V rámci programu vystoupí se svým akrobatickým programem i skupina Bar Warriors Trnava. Talentovaní sportovci předvedou efektní kousky na hrazdě. 12049478_1491693941125414_711307590532234113_n Návštevníky Centra Černý Most, v němž se FIT UP! nachází, čeká během druhé listopadové soboty i slavnostní rozsvěcení vánoční výzdoby. Nouze o pestrý program nebude v celém obchodním centru. Na pódiu v 17:00. vystoupí úspěšná slovenská zpěvačka Celeste Buckingham, která bude mít po koncertě autogramiádu.
Při této příležitosti si skvělý dárek připravil i FIT UP !. “Naše fitness centrum bude pro všechny držitele věrnostní karty Černý Most otevřené každou neděli od otevření až do konce tohoto roku zdarma,” dodala Ľubica.

Všechny novinky najdete i na našem facebook funpage nebo na instagramu (#fitupcz).