asdsfafsd 4832 7191

V Praze otevřeme slavnostně. Přijď si nás vyzkoušet!

Otevření pražské pobočky FIT UP! se nezadržitelně blíží. Naše první studio v Česku otevřeme už v sobotu 14. listopadu. Můžeš se těšit na bohatý program!

Na nové adrese je už téměř vše připraveno na to, aby sis i zde mohl užívat naše špičkové služby. Naše moderní studio představíme ve velkém stylu. FIT UP! otevře své brány již od brzkého rána, tedy v 9:00. Během celého dne bude vstup do fitness centra bezplatný, každý návštěvník si nás tak bude moci vyzkoušet zdarma. K dispozici budou naši recepční, kteří ochotně poradí a zodpoví všechny případné otázky.

Na ploše 1 200 čtverečních metrů si všichni zájemci budou moci otestovat naše moderní zařízení Technogym ve FITNESS zóně, ale i ostatní části studia včetně LADIES zóny či CROSS UP! zóny. Při slavnostním otevření bude volně přístupný i Grapivit bar se sportovními nápoji s L-karnitinem. Zájemci se zároveň budou moci hned při otevření přidat do rodiny FIT UP! a stát se našimi členy.
O 13. hodině se před vchodem do studia začne velká CROSS UP! show. “Naši zkušení trenéři se podělí o návod, jak správně přistupovat k tomuto typu tréninku a ukážou množství účinných cviků,” prozradila zástupkyně marketingového oddělení FIT UP !.
V rámci programu vystoupí se svým akrobatickým programem i skupina Bar Warriors Trnava. Talentovaní sportovci předvedou efektní kousky na hrazdě. 12049478_1491693941125414_711307590532234113_n Návštevníky Centra Černý Most, v němž se FIT UP! nachází, čeká během druhé listopadové soboty i slavnostní rozsvěcení vánoční výzdoby. Nouze o pestrý program nebude v celém obchodním centru. Na pódiu v 17:00. vystoupí úspěšná slovenská zpěvačka Celeste Buckingham, která bude mít po koncertě autogramiádu.
Při této příležitosti si skvělý dárek připravil i FIT UP !. “Naše fitness centrum bude pro všechny držitele věrnostní karty Černý Most otevřené každou neděli od otevření až do konce tohoto roku zdarma,” dodala Ľubica.

Všechny novinky najdete i na našem facebook funpage nebo na instagramu (#fitupcz).
Vezmi si svou hodinu zdarma
Udělat první krok je vždy nejtěžší. Abychom ti cestu za novou formou usnadnili,
tvůj první VSTUP ve FIT UP! je na nás. Získej ho teď!
Chci být členem!
Chci být členem!