Trénink

Rozuměj tomu, jak cvičíš a poznej všechny možnosti pohybu ve FIT UP!

Osobní trenér

Ve dvou se to lépe táhne. Mnoho lidí potřebuje trenéra, který bude motivovat a navede k správným cvikům. Pokud si na tom podobně, naši trenéři jsou ti k dispozici. V každém FITUP! fitku je jich několik.

Chci osobního trenéra

LADies zóna

Prostor, kde mají muži zakázán vstup. V soukromí uzavřené místnosti tě čekají vlastní šatny a samostatná tělocvična. Ta je na trénink vybavena kvalitními stroji Technogym speciálně vyvinutými pro ženy.

Chci se stát členkou.
Chceš se stát osobním trenérem ve FITUP?
V případě zájmu nás kontaktuj na naší pobočce, nebo nám zanech na sebe kontakt.
Chci být členem!
Chci být členem!

Vytrvalostní trénink

Potřeba kardia není mýtus. Zlepšíš si jím výdrž a kondici. Spaluj tuky efektivněji, formuj svaly a dostaň se do lepší psychické kondice. Vytrvalostní trénink ti mj. pomůže posílit imunitní systém. K dispozici máš například stepper, kolo, běžecký pás či eliptický trenažér.

Chci zjistit více o vytrvalostním tréninku.

Silový trénink

Zlepši si kondičku a celkové zdraví se silovým tréninkem. Na první pohled se může zdát cvičení s činkami jako nedosažitelná meta, ale neměj strach. Cvičení dělá mistra a časem si sám pořádně naložíš. Spaluj kalorie, posilni srdce, zlepši si soustředěnost, spánek a nauč se zvládat stres pomocí tréninku.

Chci zjistit více o silovém tréninku.

Funkční trénink

Zvyšuj svou výkonnost a jako bonus získej vypracované tělo. Díky funkčnímu tréninku zpevňuješ celé tělo a zároveň jím pohybuješ tak, jak je mu to přirozené. Je jako stavěný na rozvíjení kondice, zlepšení držení těla a správné pohybové návyky, takže tvůj trénink bude pestrý, zábavný a stále efektivní.

Chci zjistit více o funkčním tréninku.