Trénink

Rozuměj tomu, jak cvičíš a poznej všechny možnosti pohybu ve FIT UP!

Osobní trenér

Ve dvou se to lépe táhne. Mnoho lidí potřebuje trenéra, který bude motivovat a navede k správným cvikům. Pokud si na tom podobně, naši trenéři jsou ti k dispozici. V každém FITUP! fitku je jich několik.

Chci osobního trenéra

LADies zóna

Prostor, kde mají muži zakázán vstup. V soukromí uzavřené místnosti tě čekají vlastní šatny a samostatná tělocvična. Ta je na trénink vybavena kvalitními stroji Technogym speciálně vyvinutými pro ženy.

Chci se stát členkou.
Vezmi si svou hodinu zdarma
Udělat první krok je vždy nejtěžší. Abychom ti cestu za novou formou usnadnili,
tvůj první VSTUP ve FIT UP! je na nás. Získej ho teď!
Chci být členem!
Chci být členem!

Vytrvalostní trénink

Potřeba kardia není mýtus. Zlepšíš si jím výdrž a kondici. Spaluj tuky efektivněji, formuj svaly a dostaň se do lepší psychické kondice. Vytrvalostní trénink ti mj. pomůže posílit imunitní systém. K dispozici máš například stepper, kolo, běžecký pás či eliptický trenažér.

Chci zjistit více o vytrvalostním tréninku.

Silový trénink

Zlepši si kondičku a celkové zdraví se silovým tréninkem. Na první pohled se může zdát cvičení s činkami jako nedosažitelná meta, ale neměj strach. Cvičení dělá mistra a časem si sám pořádně naložíš. Spaluj kalorie, posilni srdce, zlepši si soustředěnost, spánek a nauč se zvládat stres pomocí tréninku.

Chci zjistit více o silovém tréninku.

Funkční trénink

Zvyšuj svou výkonnost a jako bonus získej vypracované tělo. Díky funkčnímu tréninku zpevňuješ celé tělo a zároveň jím pohybuješ tak, jak je mu to přirozené. Je jako stavěný na rozvíjení kondice, zlepšení držení těla a správné pohybové návyky, takže tvůj trénink bude pestrý, zábavný a stále efektivní.

Chci zjistit více o funkčním tréninku.