asdsfafsd 11398 11408

SPOUŠTÍME PŘIHLAŠOVÁNÍ NA PODZIMNÍ CHALLENGE!

Jak to dopadne, když se sebou nic neděláme, už dobře víme. Co takto se podívat na to, co se stane, když na sobě zamakáme? Nabízíme ti možnost dostat ze sebe to nejlepší pod taktovkou našich kvalifikovaných trenérů, kteří si tě vezmou do parády nejen po fyzické stránce, ale budou i vynikajícími motivátory a partnery na tvé cestě za úspěchem. Pomůžou ti s tvým tréninkovým plánem a vytvořením jídelníčku, který bude účinný a lehce zvládnutelný. A jelikož se snažíme naslouchat a přizpůsobovat vašim potřebám, rozhodli jsme se náš původní tříměsíční Challenge zkrátit na 2 měsíce. Doufáme, že tato změna vám pomůže využít váš čas efektivně, a o to více na sobě po dobu těchto dvou měsíců zamakáte.

CO JE FIT UP CHALLENGE?

Je to dvouměsíční program zaměřený na tvou kondici, správnou motivaci i jídelníček. Ukáže ti nejen jak dosáhnout svého cíle, ale jak si ho udržet i po skončení Challenge. Změny, které vám ukážeme, jsou lehce aplikovatelné do každodenního života a nezaberou  příliš mnoho vašeho času. Účastníci Challenge budou trénovat třikrát týdně – vždy 1,5 hodiny (dny i časy je možné přizpůsobit po vzájemné dohodě mezi soutěžícími a trenérem) pod vedením jednoho z našich trenérů. Challenge bude probíhat od 9.10. do 10.12. 2017. Vybráni budou 3 kandidáti v každém FIT UP! studiu (na Slovensku i v České republice). Na konci Challenge vybere trenér příslušného studia jednoho vítěze (1 vítěz na každé studio), který vyhraje 6 měsíční členství u nás!

A CO JE ZÁKLADEM NAŠÍ MĚSÍČNÍ PŘEMĚNY?

Náš 2 měsíční CHALLENGE tě restartuje a pomůže ti vytvořit pozitivní vztah k jídlu a zdravému životnímu stylu. To bude mít za následek úbytek váhy a celkové zlepšení tvé fyzické kondice. Výše míry tohoto progresu záleží jen na tobě. Našim cílem je naučit tě něco o jídle a o tom, jak jídlo ovlivňuje tvůj život, vyvrátit některé nepravdivé mýty a dat ti nové, pozitivnější informace a myšlenky o jídle a cvičení.

JAK SE PŘIHLÁSIT

Přihlašování spouštíme právě teď! Našeho FIT UP! Challenge se může zúčastnit i nečlen, který se do začátku Challenge (do 9.10.2017) musí stát našim členem (v kterémkoliv studiu FIT UP!). Zašli do 4. 10. 2017 na info@fitup.sk fotografii své postavy, něco o sobě, a proč bychom tě měli do naší Challenge vybrat. K textu napiš: „Souhlasím se zveřejněním osobních údajů na webu a sociálních sítích.“ (zveřejnění jména, příjmení, výsledků měření a fotografií na našem webu www.fitup.sk a sociálních sítích Facebook a Instagram). Napiš nám taktéž své konkrétní časové možnosti (např. PO 8-12, ST celý den, ČT 6-14), ve kterém studiu se Challenge chceš zúčastnit a čekej na výsledek. Oznámíme ti ho emailem do 6. 10. 2017. Máme ještě jeden speciální požadavek. Přihlas se, jen pokud máš v daných měsících opravdu čas věnovat se tréninku. Každý zameškaný trénink by totiž za tebe s radostí odcvičil někdo jiný, kdo však kvůli tobě nedostal příležitost. FIT UP! Spolu vítězíme! Podívej se, jak dopadli vítězové našeho Letního FIT UP! Challenge.