asdsfafsd 17752 17753

Rozrůstáme se

Ano je to tak! Od vzniku prvního FIT UP! studia je to již 8 let a my se velmi těšíme, že do naší FIT UP! rodiny přibývá ne jedno, ale rovnou dvě studia. A to znamená, že na Slovensku a v Čechách máme už 9 studii, ve kterých tě rádi uvidíme.

Pražské studio FIT UP! v OC Novo Plaza Praha 4 čeká jen na tebe, tak se přijď kdykoliv podívat nebo si ho rovnou vyzkoušet. Studio se nachází v 1. patře, jeho rozloha je 1000 m2 a kromě kardio, power, ladies a cross up zóny zde najdeš i ,,nadupanou“  crossfit zónu, turbo solária a mnoho jiného – ale nicméně, přijď se o tom přesvědčit na vlastní oči! Určitě se ti u nás zalíbí. Recepční tě rádi provedou studiem a všechno ti do detailů vysvětlí. Momentálně fungujeme v dočasném režimu otevření – na vstupy, jakmile to situace ohledně pandemie dovolí, otevřeme standardně, kdy si můžeš namíchat své vlastní členství. Měsíc? Tři? Rok? Solárium, nápojový bar nebo skupinové cvičení cross up? Ano, toto všechno a ještě mnohem víc ti nabídneme. Přijď se o tom přesvědčit. Momentálně je Novoplaza otevřená od 6:00 do 21:00, ale neboj, tak jako ostatní studia i toto bude otevřené od 6:00 do 00:00, 365 dní v roce – již brzy!

Druhé studio je zároveň naším prvním studiem na východě Slovenska. Konkrétně ho najdeš v OC Novum Prešov. S FIT UP! Prešov jdeme pomalu do finále a o otevření tě budeme určitě informovat. Na co se však můžeš těšit? Na trénink 365 dní v roce od 6:00 do 00:00, bude tě čekat i ladies zóna, kardio, power, cross up, crossfit zóna a mnohem více!

Datum otevření i všechny informace již brzy!

Tvůj FIT UP! tým