asdsfafsd 4793 7187

Rosteme dál: FIT UP! od září už i v Trnavě!

Dobrá zpráva pro všechny z Trnavy a okolí! Malý Řím bude dalším městem, kde FIT UP! již brzy otevře své brány. Novou, moderní provoz chystáme ve vznikající City Areně. Otevřená bude od 1. září.

Po třech bratislavských pobočkách a jedné v Žilině míříme do dalšího krajského města. FIT UP! budeš môcť byť už aj v Trnave!

Zcela nové fitness centrum přiklonil City Arena, zrekonstruovaný fotbalový stadion s velkým nákupním centrem, jehož součástí bude i FIT UP !. Najdeš nás tak na lukrativní a dobře dostupné adrese v centru města.

“I v Bratislavě navštěvuje FIT UP! hodně Trnavčania, což byl pro nás také signál, do kterého města expandovat. Jsme rádi, že se nám podařilo zakotvit v zcela nové City Areně a věříme, že i v tomto městě potěšíme lidí moderním fitka na té nejvyšší úrovni, “řekl manažer FIT UP! Mário Gondoru. I trnavský FIT UP! se bude držet našeho osvědčeného konceptu – nejnižších cen, špičkové kvality vybavení a maximálního komfortu. Studio o rozloze 1 200 čtverečních metrů bude otevřeno denně od 6.00 do 24.00 h.

V novém provozu nebude chybět FITNESS zóna na silový či kardio trénink (POWER zóna, KARDIO zóna), samostatný prostor na cvičení pro dámy – LADIES zóna, špičkově vybavená CROSS UP! zóna zaměřená na kruhové tréninky a samozřejmě kvalitní solária značky Ergoline.

Samozřejmostí jsou prostorné šatny, sprchy zdarma, recept s výživovými doplňky a náš GRAPIVIT Bar se spotovou nápoji. I v Trnavě budeme nabízet běžné členství a VIP členství. K výhodám druhé varianty patří neomezené využívání solárií a GRAPAVIT Baru, ale i cvičení pod dohledem trenérů v CROSS UP! zóně. Ačkoli trnavskou pobočku zprovozníme oficiálně až od 1. září, FIT UP! se v plné parádě ukáže již při otevření City Areny 22. srpna. V tento den si bude zároveň možné studio projít a informovat se osobně o formách členství či získat odpovědi na další otázky. Náš tým bude na místě k dispozici i během dalších dnů až do oficiálního otevření studia (a samozřejmě i po něm).

Všem zájemcům prostory fitness centra rady ukáží naše recepční a odpoví na všechny otázky. Už teď můžeme prozradit, že po otevření FIT UP! v Trnavě spustíme i soutěž, jejíž vítězové budou moci u nás trénovat grátis, vyplatí se tedy být ve střehu. Těšíme se, že od září bude FIT UP! nejen Bratislava a Žilina, ale i Trnava. Buď FIT UP! i ty a zamilují se do tebe!