asdsfafsd 4793 7187

Rosteme dál: FIT UP! od září už i v Trnavě!

Dobrá zpráva pro všechny z Trnavy a okolí! Malý Řím bude dalším městem, kde FIT UP! již brzy otevře své brány. Novou, moderní provoz chystáme ve vznikající City Areně. Otevřená bude od 1. září.

Po třech bratislavských pobočkách a jedné v Žilině míříme do dalšího krajského města. FIT UP! budeš môcť byť už aj v Trnave!

Zcela nové fitness centrum přiklonil City Arena, zrekonstruovaný fotbalový stadion s velkým nákupním centrem, jehož součástí bude i FIT UP !. Najdeš nás tak na lukrativní a dobře dostupné adrese v centru města.

“I v Bratislavě navštěvuje FIT UP! hodně Trnavčania, což byl pro nás také signál, do kterého města expandovat. Jsme rádi, že se nám podařilo zakotvit v zcela nové City Areně a věříme, že i v tomto městě potěšíme lidí moderním fitka na té nejvyšší úrovni, “řekl manažer FIT UP! Mário Gondoru. I trnavský FIT UP! se bude držet našeho osvědčeného konceptu – nejnižších cen, špičkové kvality vybavení a maximálního komfortu. Studio o rozloze 1 200 čtverečních metrů bude otevřeno denně od 6.00 do 24.00 h.

V novém provozu nebude chybět FITNESS zóna na silový či kardio trénink (POWER zóna, KARDIO zóna), samostatný prostor na cvičení pro dámy – LADIES zóna, špičkově vybavená CROSS UP! zóna zaměřená na kruhové tréninky a samozřejmě kvalitní solária značky Ergoline.

Samozřejmostí jsou prostorné šatny, sprchy zdarma, recept s výživovými doplňky a náš GRAPIVIT Bar se spotovou nápoji. I v Trnavě budeme nabízet běžné členství a VIP členství. K výhodám druhé varianty patří neomezené využívání solárií a GRAPAVIT Baru, ale i cvičení pod dohledem trenérů v CROSS UP! zóně. Ačkoli trnavskou pobočku zprovozníme oficiálně až od 1. září, FIT UP! se v plné parádě ukáže již při otevření City Areny 22. srpna. V tento den si bude zároveň možné studio projít a informovat se osobně o formách členství či získat odpovědi na další otázky. Náš tým bude na místě k dispozici i během dalších dnů až do oficiálního otevření studia (a samozřejmě i po něm).

Všem zájemcům prostory fitness centra rady ukáží naše recepční a odpoví na všechny otázky. Už teď můžeme prozradit, že po otevření FIT UP! v Trnavě spustíme i soutěž, jejíž vítězové budou moci u nás trénovat grátis, vyplatí se tedy být ve střehu. Těšíme se, že od září bude FIT UP! nejen Bratislava a Žilina, ale i Trnava. Buď FIT UP! i ty a zamilují se do tebe!

Vezmi si svou hodinu zdarma
Udělat první krok je vždy nejtěžší. Abychom ti cestu za novou formou usnadnili,
tvůj první VSTUP ve FIT UP! je na nás. Získej ho teď!
Chci být členem!
Chci být členem!