asdsfafsd 18164 18285

REZERVACE NA OUTDOOR & INDOOR SKUPINOVKY

Rezervace: https://services.bookio.com/fit-up-praha-novo-plaza/widget?lang=cs

Pokud preferuješ cvičení ve skupině a čteš tento článek, si na správném místě.

To, že ti nabízíme skupinovky u nás ve studiu určitě víš, ale co ti přinášíme na léto (červenec + srpen) jsou OUTDOOR skupinovky což znamená = skvělá parta lidí, profesionální trenéři, skvělá hudba, čerstvý vzduch, spálené kalorie a úsměv na obličeji.

Pokud si cvičení ve skupině nezkoušel/a – tak je nejlepší čas se do toho pustit. Nejen, že skupinové cvičení podněcuje k většímu výkonu, ale poznáš i nové lidi, zabavíš se a hodina tréninku je fuč jako voda.

Podmínky vstupu na OUTDOOR skupinovku:

• Vstupu předchází rezervace (odkaz na rezervační systém najdeš v úvodu článku)

• 1. vstup na OUTDOOR skupinovku je zdarma, každý další vstup je zpoplatněn částkou  150 Kč, nebo zdarma pro ALL IN + členy či držitele MULTISPORT karty, nebo si můžeš ke svému členství zakoupit balíček “SKUPINOVKY” za výhodných 400 Kč/měsíc

• Setkání probíhá přímo ve studiu 10 min. před začátkem skupinovky a následně je odchod s trenérkou na travnatou plochu  (prosím vyhradit si dostatek času na platbu skupinovky – protože k platbě dochází ve studiu)

Podmínky vstupu na INDOOR skupinovku:

• Vstupu předchází rezervace (odkaz na rezervační systém najdeš v úvodu článku)

• Vstup je zdarma pro ALL IN + členy či držitele MULTISPORT karty, nebo ti nabízíme balíček “SKUPINOVKY” za výhodných 400 Kč/měsíc, pro nečleny je vstup zpoplatněn částkou 150 Kč nebo ti k členství nabízíme možnost koupě balíčku “SKUPINOVKY” za výhodných 400 Kč/měsíc

• Skupinovka probíhá přímo v místnosti označené Skupinové cvičení

Co potřebuješ? – sportovní oblečení a pevnou obuv, ručník, vodu a dobrou náladu

Těšíme se na tvou návštěvu