asdsfafsd 4798 7188

Přijď si zatrénovat už i do Trnavy

Je to tady, dočkali jsme se. Od 1. září bude otevřeno ak dispozici už i fitness centrum v Trnavě. Od tohoto dne si budeš moci přijít kdykoliv komfortně a neomezeně zacvičit od brzkého rána až do půlnoci. Otevřené bude totiž, tak jako ve všech studiích, od 6:00 do 24:00 hod.

Během celého dne budou kromě FIT UP! týmu plně k dispozici i naši profesionální trenéři, kteří budou procvičovat kruhový trénink CROSS UP! na multifunkční věži Omnia od Technogymu. Tento trénink je zdarma a pro všechny, takže si ho může každý otestovat na vlastní kůži.
Také si můžeš kromě špičkových strojů a zařízení vyzkoušet i speciální fitness nápoje z našeho Grapivit baru. Ochutnávku bude probíhat celý den.

Vychytej si první vstup zdarma!
V úterý 1.9. a během následujících několik dní se bude po celém prostoru nákupního centra a v jeho okolí pohybovat tým ve fialových tričkách s logem FIT UP !, který každého z vás obdaruje denním vstupem zdarma. Neváhej jejich proto oslovit a vyprosit si jeden, protože tento kupón má hodnotu 10 €! Ty by si jinak zaplatil v případě, pokud by sis chtěl přijít poprvé zkušebny zacvičit (platný však pouze vyplněný s tvým jménem a adresou, předán na recepci).
Pokud by si je však náhodou nestihl, těchto 10 eur za první vstup ti vrátíme, v případě, že se staneš naším členem. Všechny ostatní informace ohledně cen a členstev ti ochotně poskytne náš personál.

Jak se k nám dostaneš mimo otevírací hodiny obchodního centra?
Pro ty, kteří přijedou autem, je nonstop přístupné podzemní parkoviště. Pokud však přijdeš v hodinách od 6:00 do 9:00 nebo od 21:00 do 00:00, vejít se do fitness studia bude dát jen přes jedny označené dveře, kterými se schodištěm dostaneš přímo k nám na 2. patro. Tento vchod se nachází v garážích přesně pod hlavním vchodem do City Areny, a tedy od Kollárově ulice.

Ti, kteří přijedou v danou hodinu pěšky, použijí stejný vchod s dveřmi, které jsou vlevo od hlavních otočných, taktéž od Kollárově ulice. Oba vstupy budou označeny a přístupné pouze v době, kdy bude nákupní centrum zavřené.
Neváhej si nás přijít vyzkoušet! Už teď se na tebe těšíme.

Buď FIT UP! a zamilují se do tebe.
Vezmi si svou hodinu zdarma
Udělat první krok je vždy nejtěžší. Abychom ti cestu za novou formou usnadnili,
tvůj první VSTUP ve FIT UP! je na nás. Získej ho teď!
Chci být členem!
Chci být členem!