asdsfafsd 4798 7188

Přijď si zatrénovat už i do Trnavy

Je to tady, dočkali jsme se. Od 1. září bude otevřeno ak dispozici už i fitness centrum v Trnavě. Od tohoto dne si budeš moci přijít kdykoliv komfortně a neomezeně zacvičit od brzkého rána až do půlnoci. Otevřené bude totiž, tak jako ve všech studiích, od 6:00 do 24:00 hod.

Během celého dne budou kromě FIT UP! týmu plně k dispozici i naši profesionální trenéři, kteří budou procvičovat kruhový trénink CROSS UP! na multifunkční věži Omnia od Technogymu. Tento trénink je zdarma a pro všechny, takže si ho může každý otestovat na vlastní kůži.
Také si můžeš kromě špičkových strojů a zařízení vyzkoušet i speciální fitness nápoje z našeho Grapivit baru. Ochutnávku bude probíhat celý den.

Vychytej si první vstup zdarma!
V úterý 1.9. a během následujících několik dní se bude po celém prostoru nákupního centra a v jeho okolí pohybovat tým ve fialových tričkách s logem FIT UP !, který každého z vás obdaruje denním vstupem zdarma. Neváhej jejich proto oslovit a vyprosit si jeden, protože tento kupón má hodnotu 10 €! Ty by si jinak zaplatil v případě, pokud by sis chtěl přijít poprvé zkušebny zacvičit (platný však pouze vyplněný s tvým jménem a adresou, předán na recepci).
Pokud by si je však náhodou nestihl, těchto 10 eur za první vstup ti vrátíme, v případě, že se staneš naším členem. Všechny ostatní informace ohledně cen a členstev ti ochotně poskytne náš personál.

Jak se k nám dostaneš mimo otevírací hodiny obchodního centra?
Pro ty, kteří přijedou autem, je nonstop přístupné podzemní parkoviště. Pokud však přijdeš v hodinách od 6:00 do 9:00 nebo od 21:00 do 00:00, vejít se do fitness studia bude dát jen přes jedny označené dveře, kterými se schodištěm dostaneš přímo k nám na 2. patro. Tento vchod se nachází v garážích přesně pod hlavním vchodem do City Areny, a tedy od Kollárově ulice.

Ti, kteří přijedou v danou hodinu pěšky, použijí stejný vchod s dveřmi, které jsou vlevo od hlavních otočných, taktéž od Kollárově ulice. Oba vstupy budou označeny a přístupné pouze v době, kdy bude nákupní centrum zavřené.
Neváhej si nás přijít vyzkoušet! Už teď se na tebe těšíme.

Buď FIT UP! a zamilují se do tebe.