asdsfafsd 5041 7193

Přihlas se i ty na Jarní FIT UP! challenge

A je to tu! Všichni jsme přes zimu i během svátků přibrali nějaké to kilo navíc a mnoho z nás si také dalo předsevzetí, že už konečně od tohoto roku začneme cvičit, zdravě jíst a budeme do léta konečně vypadat skvěle. FIT UP! ti nyní dává jedinečnou příležitost! Právě spouštíme přihlašování do naší Jarní FIT UP! challenge. Tak pojď do toho!
 

Kdy začínáme?

Přihlásit do soutěže se můžeš od dnešního dne (15.1.2016) do  8.2. 2016, kdy vybereme pět šťastlivců, kteří podstoupí svou vysněnou proměnu pod odborným vedením našeho trenéra. Samotný Jarní FIT UP! challenge začne 15.2. 2016 a bude probíhat ve všech  studiích FIT UP! současně – v Čechách v Praze v Centru Černý Most i také ve studiích na Slovensku.  

Jak bude soutěž probíhat?

Od 15. února do 15. května 2016, 3x týdně, pondělí, středa a pátek vždy 1,5 hodiny (dny a časy je možné si přizpůsobit po vzájemné dohodě mezi soutěžícími a trenérem) bude našich pět soutěžících trénovat pod vedením jednoho z našich trenérů. (Pokud už teď víš, že nebudeš moct cvičit pravidelně, tak se prosím nepřihlašuj, protože bys obsadil místo někomu, kdo chce svědomitě trénovat a myslí to skutečně vážně.) Hledáme lidi, kteří mají sílu a odhodlání zapřít se a na své proměně pořádně máknout.
 

S kým budeš trénovat?

Tvé odhodlaní podpoří naši trenéři, kteří tě vyburcují k nejlepším výkonům. Trenér bude pro tebe novým kamarádem, lídrem, motivátorem, psychologem, učitelem, ale hlavně ti pomůže vydat ze sebe to nejlepší. A kdo ti pomůže k lukrativní ceně pro vítěze?  

Co můžeš získat?

V první řadě všichni soutěžící získávají jedinečnou šanci dosáhnout svých cílů – zdraví, kondice a skvělé postavy – efektivně, pod odborným dohledem. Navíc náš trenér na konci soutěže vybere nejúspěšnějšího ze soutěžících, který obdrží půlroční členství ve FIT UP! zdarma!  

Jak se můžeš přihlásit?

Pokud se chceš přihlásit, musíš být naším členem.  Jarního FIT UP! challenge se může zúčastnit také nečlen, který se však do začátku challenge (do 15.2. 2016) musí stát členem ve kterémkoliv studiu FIT UP! .   Postup přihlášení do soutěže: Pošli nám do 6.2.2016 email na info@fitup.cz s krátkým popisem, jakého cíle bys chtěl/a dosáhnout a proč bychom měli vybrat právě tebe. K textu napiš „souhlasím se zveřejněním osobních údajů na webu a sociálních sítích“ (zveřejnění jména, příjmení, výsledků měření a fotografií na našem webu www.fitup.cz a sociálních sítích Facebook a Instagram). Připoj svou aktuální fotografii celého těla (pokud máš fotografie typu „před a po“, klidně je pošli také), napiš nám tvé konkrétní časové možnosti (např. PO 8-12, ST celý den, PÁ 6-14) a čekej na výsledek! Oznámíme ti ho e-mailem. Máme ještě jeden speciální požadavek – přihlas se, jenom pokud máš v daných měsících skutečně čas věnovat se tréninku. Každý zameškaný trénink by totiž za tebe s radostí odcvičil někdo jiný, kdo však kvůli tobě nedostal příležitost. První trénink se bude konat v pondělí 15.2. 2016. Tento termín je pevný a bude to první úvodní trénink, kde se soutěžící seznámí se svým trenérem.

Chceš získat větší motivaci ke cvičení a trénovat efektivně? Chceš svoje výsledky posunout o krok dál? Máš chuť začít cvičit, ale nevíš jak na to? Tak hledáme právě tebe, neváhej a přihlas se do Jarní FIT UP! challenge! JE TO NA TOBĚ!