asdsfafsd 9516 9593

Podzimní challenge aneb Girl power vládne FIT UP!

Tak a máme tady další FIT UP! Challenge, tentokrát se nese v duchu Girl Power! Po důkladném prozkoumání  všech přihlášek jsme do soutěže vybrali 3 sympatické holčiny, které jsou připraveny s plnou energií vystartovat za svým cílem a všem nedokonalostem nakopat zadek! A o koho se přesně jedná?

Kateřina Čapková (22)

katka

  Katka je studentkou ekonomie a pracuje jako sociální pracovnice. Za svou achilovku považuje své bříško, které by ráda vytvarovala. Členkou FIT UP! je  již od února, ale zatím se jí  nedaří zhubnout, tak jak by si představovala.  Proto by ráda na sobě mákla pod odborným dohledem a získala cenné rady a tipy, jak správně cvičit a zpevnit si postavu. „ Myslím si, že v týmu stejně naladěných lidí a pod dohledem trenéra to půjde o poznání lépe a společně dosáhneme vysněných výsledků,“ říká Kateřina.

Dana Krajčírovičová (26)

dana   Dana je projektovou manažerkou na stavbě. Dana se zamilovala do bikini fitness a moc ráda by se jednou také postavila na pódium. Její hlavní motivací je nejen krásná postava, ale také radost ze cvičení a dobrý pocit uvnitř, který se snaží znovu v sobě najít. ,,Nie je to len o tom či sa zmestím do vlastných nohavíc ale je to hlavne o duševnej rovnováhe, ktorú mi cvičenie dávalo a chcem aby sa to vrátilo,“ napsala ve své přihlášce Dana. 

Karolína Vosátková (26)

karolina Karolíně je 26 let a pracuje v hotelu. Již před časem se snažila o změnu svého životního stylu – cvičením doma a změnou jídelníčku, ale pak opět sklouzla do starých kolejí. Teď je však odhodlaná jít do zdravého životního stylu naplno a s novou motivací. Ve své přihlášce uvedla: „Dřív jsem si myslela, že chci být hubená a s hezkou postavou kvůli ostatním, … . Ale teď už vím, že chci změnu pro sebe a kvůli sobě. Chci být fit a zdravá a mít ráda své tělo! A proč by jste měli vybrat mě? Protože když něco chci, tak za tím jdu naplno!“ Náš Challenge tým by samozřejmě nebyl kompletní bez jejich rádce, pomocníka, přítele i občasného „mučitele“ J v jednom. Tuhle prima partu holek si pod svá křídla vzal náš trenér David Gyurics. Všem jim držíme palce a věříme, že dosáhnou skvělých výsledků! A kdo nakonec získá roční členství? Sledujte průběh na našich sociálních sitích a webu a dozvíte se!