asdsfafsd 17259 17113

Otevíráme ve čtvrtek 3.12.

Jsme moc rádi, že po 8 týdnech nařízeného uzavření našich fitness studií se od 3.12.2020 můžeme znovu vidět. Naše fitka otevíráme v klasickém režimu a standardních otevíracích hodinách, na jaké jste dosud zvyklí.

  • Kapacita 1 osoba na 15 m2 nám dovoluje otevřít bez výrazného omezení oproti běžnému provozu.
  • Účast na skupinových cvičeních omezujeme na 10 lidí (9 + 1).
  • Prostory pravidelně dezinfikujeme.
  • Zákazníky prosíme o dezinfikování strojů vždy po cvičení.

Informace k členství:

O své členské poplatky a možnost cvičit nepřijdete. Každý náš člen má nárok cvičit přesně po dobu, během které si své služby platil a nemohl využívat.

Klientům, kteří požádali o pozastavení členství, můžeme členství aktivovat. K aktivaci je zapotřebí napsat žádost na cerny.most@fitup.cz nebo na ostrava@fitup.cz .

Níže uvádíme různá členství a z toho plynoucí kompenzace:

1.Typ členství – VYPLACENO PŘEDEM:

Aktivní členství (platnost zakoupeného členství je delší, než 03.12.2020) – všechna členství budou prodloužena o 55 dní (taková byla doba zavření).

Neaktivní členství (klienti, kterým členství skončilo v období mezi 09.10.2020 do 02.12.2020) – členství bude prodlouženo o počet zbývajících dní do konce členství, které člen nemohl využít.

2. Typ členství – PLACENO MĚSÍČNĚ s trvalým příkazem:

AKTÍVNÍ ČLENSTVÍ (KTERÉ POKRAČUJE DÁL):

Klienti, kteří se rozhodli nás podpořit a nezrušili trvalé příkazy, mají nárok na kompenzaci ve formě měsíců zdarma. Tyto měsíce bodou nastaveny automaticky. Pokud chcete vědět, o které měsíce půjde ve vašem případě, informujte se na recepci, nebe emailem / telefonicky přímo ve studiu (cerny.most@fitup.cz, nebo ostrava@fitup.cz)

Klientům, kteří neuhradili členství během období uzavření fitness center, členství pokračuje dále – pokračují od 03.12.2020 tam, kde přestali. Za období, během kterého byl FIT UP! uzavřen, nemají nedoplatek, ani upomínky, faktury jsme zrušili. Za měsíc 12/2020 přijde klientovi na email faktura.

NEAKTIVNÍ ČLENSTVÍ (KTERÉ SKONČILO V OBDOBÍ OD 09.10.2020 DO 03.12.2020):

Klienti, kterým členství skončilo a poslední měsíce se rozhodli nás podpořit a nezrušili si trvalé příkazy, mají nárok na kompenzaci ve formě měsíců zdarma. Tyto měsíce budou nastaveny individuálně, protože systémově není možné nastavit všem klientům kompenzaci na stejné období. Pokud chcete vědět, o které měsíce půjde ve vašem případě, informujte se na info@fitup.sk

Klienti, kteří neuhradili členství během doby uzavření fitness a podali žádost o ukončení, členství během doby uzavření skončilo a není již potřeba nic platit.

V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím neváhejte kontaktovat na info@fitup.sk!

Váš tým FIT UP!