asdsfafsd 7730 7743

Opět spouštíme FIT UP! challenge

Přes léto jsi na to kašlal? Je na čase, abys si našel čas na sebe a začal pracovat na svém zdraví. My ti přinášíme nabídku, která se neodmítá.

Pokud ti slova jako benchpress, kettlebell nebo squat nic neříkají, tak hledáme právě tebe. Během naší FIT UP! challenge se můžeš všechno naučit, a co víc, naučíš se pracovat se svým tělem, poznáš své druhé já, které ti v kritických situacích nedovolí se vzdát. Jako výhru získáš svou vysněnou postavu , „nekonečnou slávu“ a obdiv a ROČNÍ ČLENSTVÍ ve FIT UP!  ;) POZOR! Je to jen na tobě! 

Kdy začínáme a jak to bude celé probíhat?

  Přihlásit do soutěže se můžeš ode dnešního dne do  20.9. 2016, kdy pro každé studio vybereme 3 šťastlivce, kteří podstoupí svou vysněnou proměnu pod odborným vedením našeho trenéra. Samotná FIT UP! challenge bude probíhat 3.10.2016-3.1.2017 ve všech  studiích FIT UP! současně – v Čechách v Praze v Centru Černý Most a také ve studiích na Slovensku. Naši tři soutěžící budou 3x týdně, pondělí, středa a čtvrtek vždy 1,5 hodiny (dny a časy je možné si přizpůsobit po vzájemné dohodě mezi soutěžícími a trenérem) trénovat pod vedením jednoho z našich trenérů. (Pokud už teď víš, že nebudeš moct cvičit pravidelně, tak se prosím nepřihlašuj, protože bys obsadil místo někomu, kdo chce svědomitě trénovat a myslí to skutečně vážně.) Hledáme lidi, kteří mají sílu a odhodlání zapřít se a na své proměně pořádně máknout.

Jak se můžeš přihlásit

Způsob přihlášení je pořád stejný – stačí, pokud jsi naším členem.  Naší FIT UP! challenge se může zúčastnit také nečlen, který se však do začátku challenge (do 14.9. 2016) musí stát členem ve kterémkoliv studiu FIT UP! .  

Podmínky zažazení do FIT UP! challenge:

  Pošli nám do 14.9.2016 email na info@fitup.cz s krátkým popisem, jakého cíle bys chtěl/a dosáhnout a proč bychom měli vybrat právě tebe. K textu napiš „souhlasím se zveřejněním osobních údajů na webu a sociálních sítích“ (zveřejnění jména, příjmení, výsledků měření a fotografií na našem webu www.fitup.cz a sociálních sítích Facebook a Instagram). Připoj svou aktuální fotografii celého těla (pokud máš fotografie typu „před a po“, klidně je pošli také), napiš nám tvé konkrétní časové možnosti (např. PO 8-12, ST celý den, ČT 6-14) a čekej na výsledek! Oznámíme ti ho e-mailem mezi 20.9.2016- 29.9.2016.

Máme ještě jeden speciální požadavek – přihlas se, jenom pokud máš v daných měsících skutečně čas věnovat se tréninku. Každý zameškaný trénink by totiž za tebe s radostí odcvičil někdo jiný, kdo však kvůli tobě nedostal příležitost. První trénink se bude konat ve středu 3.10. 2016. Tento termín je pevný a bude to první úvodní trénink, kde se soutěžící seznámí se svým trenérem.

Chceš získat větší motivaci ke cvičení a trénovat efektivně? Anebo máš chuť začít cvičit, ale nevíš jak na to? Tak hledáme právě tebe, neváhej a přihlas se do naší FIT UP! challenge! JE TO NA TOBĚ!

Podívej se, jak dopadli vítězové naši Jarní FIT UP! challenge. cčm ružinov petržalka Ivan Krajčír