asdsfafsd 10010 10013

Naše FIT UP! rodina se rozrůstá!

Po studiu v Praze přibude do naší česko-slovenské rodiny další člen- otevíráme nové studio v Ostravě! Proč zavítat právě k nám? Kdo jsme a o co se snažíme? Určitě také každé ráno v metru potkáváš kyselé tváře- lidi , kteří se absolutně netěší na začínající den. Lidé s podobným výrazem postávají před našim studiem každé ráno taky,..čekají až se v 6:00 zvedne  opona a rozsvítí se displeje na jejich „mučících přístrojích“ . Když ale vycházejí jejich tváře září přívalem endorfinů a pocitem vítězství.  A o tom to je! U nás všichni vítězí, jsme fitko nejen pro modely a kulturisty ale především pro „obyčejné lidi“, pro nás je každý, kdo si zvolí zdravý životní styl hrdinou! Jak říkáme: „Je to na tobě!“ Pouze ty se rozhodneš jestli se budeš ráno válet v pohodlí své postýlky, nebo raději doběhneš do fitka a zamakáš na svém zdraví! Pro nás je každý, kdo si zvolí tu druhou cestu vítězem! Je zcela jedno jestli začínáš na 150 kg nebo 70 kg, to podstatné je začít a vytrvat! Není nic horšího než po pár týdnech či měsících tvrdé dřiny to celé vzdát…možná jenom pokud to vzdáte ještě dříve, než jste začali! U nás vznikají skutečné pokroky, lidi nacházejí nové přátelé, a také nastávají skutečné změny! Vytvářejí se nové komunity, kterých součástí můžeš být i ty.

Jak to u nás vypadá?

Můžeme se tě pokusit zaujmout také našim bezva dizajnem: Naše nové studio v Ostravě bude mít rozlohu  1200 čtverečních metrů a situované bude v nákupním centru Avion. I v ostravském FIT UP! najdeš KARDIO zónu, POWER zónu, PURE zónu, oddělenou LADIES zónu, prostor pro kruhový trénink CROSS UP! a oblíbené turbo solária Ergoline. Všechny naše studia jsou vybaveny moderními zařízeními značky Technogym. Ostravské studio bude také první z našich studií, ve kterém umístíme část s pohodlným sezením, které můžete využít v případě, že čekáte na kamaráda / kamarádku  nebo třeba na solárko. 😉 A tohle všechno ti bude k dispozici od 499,- Kč měsíčně! Bližší info o členstvích nalezneš zde: www.fitup.cz. Ale fitness centrum není jenom o kvalitních strojích a hezkém interiéru, ale je to hlavně v lidech. U nás potkáš profíky a skutečné nadšence, kteří byli jednou také úplnými začátečníky. Všichni od trenérů až po naši paní uklízečku sportem prostě žijí. Každý jeden tě dokáže strhnout do zajímavé konverzace o novinkách v cvičení či zdravé výživě a ani nebudeš vědět  jak a budeš mít spoustu nových přátel, s kterými se zapojíš do jedné z mnoha zajímavých akcií, kterých se naše fitko účastní.

Kdy otevřeme v Ostravě?

Sledujte naše www stránky, brzy na ně přibudou informace ohledně Ostravy. Budeme samozřejmě organizovat i otvíračku se skvělými soutěžemi, občerstvením a určitě přidáme i nějaký ten dáreček k našemu členství. 😉 Na dobu otevření vplývá mnoha faktorů, jako například dokončení stavebních prací a kolaudace, ale všichni tvrdě makáme na tom, aby vše proběhlo hladce a otevřeli jsme pro Vás velmi brzy. Tak přijď! Těšíme se na tebe! 🙂 FIT UP! 2 foto: Glamour Foto
Vezmi si svou hodinu zdarma
Udělat první krok je vždy nejtěžší. Abychom ti cestu za novou formou usnadnili,
tvůj první VSTUP ve FIT UP! je na nás. Získej ho teď!
Chci být členem!
Chci být členem!