asdsfafsd 13866 13875

LÉTO ZDARMA

Tentokrát se zapotíš už jen při čtení této nabídky. Léto je v plném proudu, ale nelze zapomínat na svou postavu. Většina z nás si řekne před letem, že začne “makat”, ale po měsíci opadne vlastní výzva, i když si to neřekneme nahlas – jednoduše se vzdáme protože je teplo, neboť jdou všichni k vodě, protože … No právě léto je to nejlepší období, aby si tvé tělo vytvořilo tréninkový návyk, který překoná tvou komfortní zónu. V létě se tuky spalují přirozeněji než v zimě, a rovněž je pro tělo jednodušší nastavit detoxikační program, protože naše strava se přizpůsobuje dostupným zdrojem potravy. V letním období konzumujeme více ovoce a zeleniny, která nás přirozeným způsobem detoxikuje. Takže nyní je ten nejvyšší čas začít na sobě pracovat. My ve FIT UP!  podporujeme zdravý životní styl, a proto ti dáváme možnost využít naší speciální nabídku “LÉTO ZDARMA”, která ti pomůže odstartovat tvůj sen o dokonalé postavě.

Čím dříve se rozhodneš pro sebe něco udělat, tím je pro tebe tato akce výhodnější. Stačí, když si u nás vybereš členství na dobu neurčitou a letní měsíce makáš u nás ZDARMA! Nezapomeň, že čím dříve přijdeš, tím více dní můžeš u nás makat bezplatně.


Takže jak získat “LÉTO ZDARMA”?

 – zaregistrovat se co nejdříve jako nový člen na dobu neurčitou,

 – akce platí 1.7. – 31.8. ve všech FIT UP! pobočkách v rámci České republiky a Slovenska

 FAQ

1. Když přijdu v polovině srpna, mám 2 měsíce zdarma?

Pokud Přijdeš v polovině srpna, tak budeš mít členství zdarma do 31.8.2019. Dva měsíce zdarma platí pouze na měsíce červenec + srpen. Proto je důležité přijít co nejdříve.

2. Platím i během akce registrační poplatek?

Pokud si členství již měl / a nebo ti skončilo členství před méně než 6 měsíci, registrační poplatek neplatíš. Kartičku ti zdarma znovu aktivujeme. Pokud si nováček tak se při registraci platí i registrační poplatek. Tento poplatek je však jednorázový a slouží zejména pro administrativní účely po dobu tvého členství. Sem spadá pravidelná měsíční fakturace a celková administrace spojená s tvým členstvím.

3. Během akce si mohu vybrat jen obyčejné členství nebo to platí i pro VIP členství?

Akce platí pro základní i VIP členství. O benefitech VIP členství se můžeš informovat na webu, telefonicky nebo v nejbližším studiu, kde ti je ochotně vysvětlí.

4. Po uplynutí 12 měsíců si mohu prodloužit členství už na dobu určitou nebo si musím zakládat nová členství?

Samozřejmě, po uplynutí 12 měsíců si můžeš uplatnit členství jakékoliv. Je to na tobě.

5. Mohu využít akci pokud mi členství ještě probíhá?

Ano, ale jen při přechodu ze základního členství na VIP členství. Pokud by ti členství skončilo např. 31.7.2019, tak máš stále možnost využít akci a do konce srpna cvičíš zdarma.