asdsfafsd 5436 7229

LÉTO JAKO DÁREK OD FIT UP!

Staň se členem FIT UP! a získej celé léto navíc ke členství jako dárek!

FIT UP! ti přináší další skvělou akci. Každý nový registrovaný člen od teď získává celé léto jako dárek navíc při zakoupení ročního členství.   Akce platí od 15.6.2016 do 31.8.2016 ve všech studiích FIT UP! na území České i Slovenské republiky.  

Pokud si tedy pospíšíš a staneš se členem FIT UP! již dnes, získáš od nás jako dárek více než dva měsíce ke členství. Pokud se staneš členem kdykoli v tomto období, do konce srpna tě to nebude stát ani kačku. Výhodná nabídka platí pro nové FITNESS i VIP členy ve všech provozovnách FIT UP!.  

FIT UP! ti nabízí nejpříznivější ceny na trhu, a to již od 499,-Kč měsíčně. Díky těmto podmínkám se cena členství rozpočítaná na jednotlivé měsíce ještě výrazně snižuje.   Nový člen, který si uzavře členství během akce “Léto jako dárek ” od 15.6.2016 do 31.8.2016 za cvičení do konce srpna neutratí ani korunu a následně má k dispozici základní členské období s celým balíkem služeb.  
VIP členové si standardně mohou dopřát i nápoje z našeho Grapivit baru v neomezeném množství, CROSS UP! trénink pod dohledem trenéra denně od 18:00 – 20:00 hod., či využívání solárií v rámci zdravotního doporučení, což před plavkovou sezónou určitě potěší.    

JE TO NA TOBĚ!