PROCVIČ SVOJÍ ŽENSKOU KRÁSU V LADIES ZONE

Každá dáma potřebuje prostor, na kterém může pracovat na své kráse. Pokud ti nevyhovuje otevřený gym se spoustou spolucvičiacich, vyzkoušej naši Ladies zónu, v níž se můžeš věnovat svému tréninku i bez zvědavých pohledů.

Kvalitní zařízení Technogym

Naše Ladies zóny jsou vybaveny širokou škálou zařízení Technogym, takže při cvičení neukrátiš ani jednu svalovou partii. Stroje Technogym jsou jednoduché na používání, bezpečné a efektivní, takže si svůj trénink můžeš užít naplno.

Absolutní diskrétnost a pohoda

Do Ladies zón má opačné pohlaví zákaz vstupu, díky čemuž se můžeš naplno věnovat svému cvičení. Všechny Ladies zóny jsou navíc přímo propojeny se ženskými šatnami, takže budeš mít nejen komfort nejen během cvičení, ale i před ním či po něm.

Vlastní kardio a strojová zóna

Ať už se chceš věnovat své kondici nebo rozvíjet svalovou hmotu, vše zvládneš aniž by si z Ladies zóny vytáhla paty. Chybět ti nebude ani osobní trenér – vyber si toho svého a procvičuj s ním přímo v zóně.

Stroje určené pouze pro dámy

Kromě celé škály Technogym zařízení v Ladies zóně najdeš i speciální stroje určené pouze pro dámy – abduktory a adduktory. Díky nim sťahovými a rozťahovými cviky procvičíš vnější a vnitřní stehenní svaly a podtrhují ženskost své postavy.

Vezmi si svou hodinu zdarma
Udělat první krok je vždy nejtěžší. Abychom ti cestu za novou formou usnadnili,
tvůj první VSTUP ve FIT UP! je na nás. Získej ho teď!
Chci být členem!
Chci být členem!