PROCVIČ SVOJI ŽENSKOU KRÁSU V LADIES ZÓNĚ

Každá dáma potřebuje prostor, ve kterém může pracovat na své kráse. Pokud ti nevyhovuje otevřený gym se spoustou spolucvičících, vyzkoušej si naši Ladies zónu, v níž se můžeš věnovat svému tréninku i bez zvědavých pohledů.

Kvalitní zařízení Technogym

Naše Ladies zóny jsou vybaveny širokou škálou zařízení Technogym, takže při cvičení neukrátiš ani jednu svalovou partii. Stroje Technogym jsou jednoduché na používání, bezpečné a efektivní, takže si svůj trénink můžeš užít naplno.

Absolutní diskrétnost a pohoda

Do Ladies zón má opačné pohlaví zákaz vstupu, díky čemuž se můžeš naplno věnovat svému cvičení. Všechny Ladies zóny jsou navíc přímo propojeny s ženskými šatnami, takže budeš mít komfort nejen během cvičení, ale i před ním či po něm.

Vlastní kardio a strojová zóna

Ať už se chceš věnovat své kondici nebo rozvíjet svalovou hmotu, vše zvládneš, aniž bys z Ladies zóny vytáhla paty. Chybět ti nebude ani osobní trenér – vyber si toho svého a procvičuj s ním přímo v zóně.

Stroje určené pouze pro dámy

Kromě celé škály Technogym zařízení v Ladies zóně najdeš i speciální stroje určené pouze pro dámy – abduktory a adduktory. Díky těmto strojům procvičíš vnější i vnitřní stehenní svaly a podtrhneš ženskost své postavy.

Chceš se stát osobním trenérem ve FITUP?
V případě zájmu nás kontaktuj na naší pobočce, nebo nám zanech na sebe kontakt.
Chci být členem!
Chci být členem!