asdsfafsd 5067 9970

Jarní FIT UP! challenge 2016 – kdo jsou naši bojovníci?

 Vybrat jsme mohli pouze pět vyvolených. Přihlásilo se nám však mnoho zajímavých kandidátů, a tak se náš FIT UP! tým ujal nelehkého úkolu a společnými silami jsme vybrali pět odvážných šťastlivců, kteří budou v naší challenge bojovat.   V následujících řádcích se dočtete něco málo na úvod o každém z nich. Každý je jiný, každý je originál, ale propojuje je odhodlání bojovat za společný cíl – zdraví, krásné tělo a nově získané sebevědomí.  

Jarmila Ďuríčková

Jarka FINAL Jarmile je 23 let a je jednou z nejvíce motivovaných účastnic naší Jarní FIT UP! challenge. Během minulého roku přibrala skoro 20 kg a dostala se tak se svými 158 centimetry na 80 kg. Od nového roku se však rozhodla vše změnit, začala jíst zdravěji a asi v půlce měsíce ledna k tomu přidala i cvičení v naší posilovně FIT UP!. Jarmilinou vysněnou váhou je 57 kg a přesto, že si uvědomuje, že je to běh na dlouhou trať, je odhodlaná do toho s chutí jít. Jarmile, jako většině sportovních nováčků, schází vědomosti a zkušenosti ohledně efektivního tréninku, a proto doufá, že jí naše challenge pomůže efektivně dosáhnout jejího cíle a to je úbytek hmotnosti, sebevědomí a samozřejmě zdraví.    

Martina Radouchová

Martina Radouchová Martině je 19 let a je studentkou vysoké školy. Tato odhodlaná slečna se stala naší členkou začátkem ledna tohoto roku. Cílem jejího dosavadního snažení bylo hlavně předejít zdravotním komplikacím. Do naší Jarní FIT UP! challenge se přihlásila z toho důvodu, protože doufá, že společné tréninky podpoří její motivaci a pomohou jí k dosažení lepších výsledků. Cílem Martiny je hlavně ubrat na váze, zpevnit postavu a naučit se správně jíst.  

Dominik Voborník

Dominik FINAL Dominik je fanouškem FIT UP!, a také naším členem již od počátku otevření našeho fitness studia v Centru Černý Most. Je mu 19 let a při své výšce 193 cm váží 120 kg. A právě to by Dominik rád změnil. Přihlásil se do naší soutěže, abychom mu pomohli dosáhnout jeho vysněnou váhu 105 kg. Věří, že s trenérem se posune na další úroveň, bude mít vyšší motivaci a také získá cenné rady v oblasti zdravého stravování.  

Jiří Hudec

Jirka FINAL Jirka je sportovní nadšenec, který jde do všeho s vervou a odhodláním, ale jeho nadšení bohužel časem opadne. Proto doufá, že naše Jarní FIT UP! challenge mu pomůže jeho zájem udržet a ve snažení vytrvat. Jirkovým cílem je zbavit se tuku a vyměnit ho za svaly. A proč jsme vybrali právě jeho? „Protože chci dokázat hlavně sobě, ale i ostatním, kteří jsou stejně, jako já neustálí začátečníci, že když je ta správná motivace a odborný dohled, že to všechno jde a záleží to jen na každém z nás, jak budeme vypadat.“ napsal nám Jirka.  

Petr Březina

Petr Březina Petrovi je 26 let a vystudoval sportovní management v Liberci. Během studia hodně aktivně sportoval a ve fitness centru byl skoro denně. Petr si dokonce udělal instruktorský kurz na spinning, který také ve škole předcvičoval. Bohužel po studiu na nějaký čas přestal do fitness centra chodit a dostal se tak na váhu 122 kg. Teď je ale zpátky! Petr je odhodlaný na sobě makat a dostat se opět do formy. Jeho vysněnou váhou je 90 kg. Věříme, že tahle prima parta se dokáže ve svém snažení vzájemně podpořit a spolu pod vedením našeho profesionálního trenéra Toma Gadireddiho to dotáhnou do úspěšného konce. Sledujte jejich pokroky a nechte se inspirovat! Hromadná+FIT UP tým+sponzor FINAL Mnohokrát děkujeme společnosti Decathlon za moc hezké dárečky pro naše soutěžící a paní Petře Šebestové z ateliéru Glamour Foto za krásné fotky v průběhu naší Jarní FIT UP! challenge.