asdsfafsd 4796 7186

Jak chodit do fitka zdarma ?

Letní trenérský challenge, který se konal ve dvou bratislavských a v žilinském fitness centru FIT UP!, skončil. Pololetní členství u nás získali dva z vás a členka Laura, která navíc vyhrála i soutěž Proměna, nyní chodí do fitka rok a půl zcela zdarma! Vítězi se stali Laura Majeriková v Žilině, Tomáš Ganoczy v Petržalce a Katarína Smíkalová ve Starém Městě. Na úspěch každého z nich jsme se blíže podívali.

Laura Majerníková-vítězka ve FIT UP! Žilina


O Laure a její kontroverzně rozebírání přeměně v naší soutěži jste se mohli dočíst v članku počátkem srpna Za své odhodlání změnit samu sebe byla odměněna nejen množstvím “lajků” na Facebooku, ale i ročním členstvím od nás. Navíc vyhrála i letní trenérský challenge, čímž získala půlroční členství zcela zdarma k tomu. Jaké to je trénovat zdarma takovou dobu se jen za to, že si při svém odhodlání vytrvala a vyhrála obě soutěže?
“Je to výborný pocit a určitě bych do toho šla znovu, vyplatí se sledovat FIT UP! funpage a následně se zapojovat, do čeho se dá. Tehdy, když nejméně doufáte, že si vyberou právě vás, tak se to stane. Přiznávám, velmi záleží i výběr správné fotografie, právě ta rozpoutala zájem zejména v případě soutěže přeměna na Facebooku, “říká Laura.
Do letního FIT UP! challenge se přihlásila s vizí, že se od trenéra naučí pořádně cvičit, správně stravovat a že po třech měsících, které letní challenge trval, přijde i změna. Očekávání byly naplněny. “Můj trenér Juraj Kekety je skutečný profesionál, naučil mě zejména správnou techniku při cvičení, velmi mnoho nových cviků, předtím jsem cvičila dokola pár cviků, protože jsem jiné neznala, nebo jejich nevěděla správně cvičit,” pokračuje Laura. foto 1 “Dále jsem dosáhla cíl, který jsem si dala, na to zhubnout na 52 kilo. To se mi podařilo dokonce i překonat, protože jsem se dostala na váhu 50 kilo. Co se týče postavy, mou změnu si všimlo celé mé okolí, takže se můžu hrdě pochlubit fotkou, když challenge začínal a fotkou po jeho skončení a být na sebe pyšná. Je vidět, že jsem opravdu makala a neflákala to, “dodává Laura. Laurin graf během trvání celého letního Challenge: Graf Laura

Tomáš Ganoczy-vítěz ve FIT UP!Petržalka


V petržalském FIT UP! vyhrál Tomáš Ganoczy. Profesionální trenér Marek Granát se o Challenge vyjádřil takto: “Co se týče přístupu, nadšení a odhodlání, lepších a hlubších spolubojovníků jsem si přát nemohl. Trénovalo se systematicky a jako trenér hodnotím jejich obrovský nárůst tělesné a všeobecné zdatnosti na výbornou. Vytvořila se jednota, se kterou pokračujeme dál, což považuji za největší úspěch, pochopili totiž filozofii cvičení, baví se, makají a mají při tom stejný cíl.

Pro Marka je vítězem každý, kdo challenge dokončil, ale za největšího dříčů skupiny považuje právě Tomáše. “Šel nejlepším příkladem ostatním a dokázal, že tělesná transformace je s pozitivním a systematickým přístupem možná u každého jedince”. Tomáš vlevo před příchodem do FIT UP! před rokem a půl; vpravo těsně před letním trenérských Challenge se ztrátou 35 kg. foto 2 Tomáš po skončení letního trenérského challenge Foto 3 Tomáš překvapil zejména svým odhodláním. “Kdysi byl docela při těle, dnes je z něj nadějný sportovec a tahoun skupiny. Je ten typ, kterému když řekneš, aby udělal pět kliků, dá je jednou tolik. Odhodlaný oblevě celou tréninkovou jednotku bez zbytečných řečí, naplno as úsměvem, “dodává trenér. V grafu se podívejte, jak se Tomáš zformoval během 3 měsíců letního Challenge. Graf Tomas

Katarína Smíkalová-vítězka ve FIT UP! ve Starém Městě


Naši výzvu přijala i 26-letá dáma, krev a mléko, jak o sobě ráda tvrdí. Do Challenge se Katka přihlásila s cílem zhubnout alespoň 15 kilo, zpevnit ruce, záda, zadek, nohy a zejména shodit bříško, co se jí do značné míry podařilo. Graf Katka “Katku bych charakterizoval jako ženu nabít pozitivní energií, kterou rozdává na všechny strany. Má pevnou vůli ve stravě av trénincích také maká na 110 procent, což se projevilo v nejvýraznější přeměně ze všech pěti soutěžících, když si porovnáme počáteční váhu se ztracenou. Katce se nakonec podařilo splnit cíl, zhubla přes 12 kg za 12 týdnů, a tak je pro mě jednoznačnou vítězkou. Budu jí držet palce, aby si dosaženou váhu a zejména odhodlání udržela, “řekl trenér Martin Šmondrk. smikalova Vítězem challenger srdečně gratulujeme a přejeme jim pevnou vůli a odhodlání pokračovat! Chtěl by si i ty trénovat zdarma? Využij naši akci, máš příležitost!