asdsfafsd 16613 16618

FITUP CZ OTEVŘENÍ A OPATŘENÍ

Tak a je to tady! FIT UP! Praha Černý Most a FIT UP! Ostrava Avion otevírají zítra / středa 29.04.2020 / svůj provoz za zpřísněných hygienických a bezpečnostních podmínek, které budou trvat s platností od 29.04. do odvolání.⚠

Prosíme o respektování a dodržení těchto opatření, abychom se mohli všichni cítit komfortně a bezpečně.

S velkou radostí tě opět vítáme v prostorách FITUP!

Náš tým FIT UP! je připraven poskytnout nejen energii a dobrou náladu, ale hlavně plnohodnotnou a bezpečnou pomoc při cvičení a startu do nového, lepšího života.

Přišel čas opět nastartovat svůj mechanismus. My, FIT UP! tým ti s tím pomůžeme

Abychom mohli být spolu, je třeba nadále se chovat zodpovědně

Buďme tedy v bezpečí a zároveň všechny chraňme!

Prosíme Vás důkladně si prostudujte Provozní opatření fitness studia FIT UP! při pandemii COVID19

Povinnosti návštěvníka fitness centra:

 • Návštěvník přichází do prostor provozu v roušce
 • Návštěvník se před příchodem do prostor studia na recepci řádně vydezinfikuje připravenou dezinfekcí
 • Návštěvník přichází do provozu FIT UP! ve sportovním oblečení, protože nemá prostor na převlečení. (Šatny v provozech FIT UP! jsou po dobu trvání pandemie zavřeny)
 • Návštěvník si vymění obuv za čistou sportovní obuv, běžnou obuv si uloží do osobního obalu, který může mít během cvičení položený u sebe tak, aby neohrozil bezpečnost ostatních.
 • Návštěvník je povinen cvičit v čistém sportovním oděvu a používat čistou obuv určenou pro sportovní aktivity.
 • Návštěvník má při cvičení povinnost používat roušku, ručník, doporučené jsou latexové rukavice, aby zabránil šíření nákazy a znečištění cvičících pomůcek.
 • V případě, že návštěvník roušku, rukavice a ručník nemá, může si zakoupit na recepci.
 • Návštěvník před a po každém cviku řádně vydezinfikuje cvičící nástroj, nebo cvičící pomůcku dezinfekčními prostředky, které jsou umístěny na viditelných místech a uloží pomůcky na místo odkud si je vyzvedl.
 • Návštěvník se zavazuje užívat všechno vybavení na cvičení (cvičební stroje, volné závaží, cvičební pomůcky) tak, aby nezpůsoboval škodu na majetku provozovateli.
 • Biologický odpad (použité roušky a rukavice, kapesníky) je návštěvník povinen házet do vyhrazeného a vyznačeného odpadkového koše sloužícího na biologický odpad.
 • Návštěvník je povinen dodržovat odstup jak od zaměstnanců, tak od dalších návštěvníků studia minimálně dva metry.
 • Návštěvník je povinen dodržovat kapacitu prostoru 10m2 / 1 osoba a tedy využívat sociální zařízení (toalety) samostatně.
 • Návštěvník je povinen si v prostorách FIT UP! počínat tak, aby neohrožoval zdraví své ani zdraví zaměstnanců a dalších návštěvníků FIT UP! a choval se zodpovědně
 • Návštěvník je povinen při nákupu zboží nebo členství dodržovat odstup a komunikovat se zaměstnancem FIT UP! jen přes ochranné plexisklo přičemž doporučujeme využívat bezhotovostní platby.

Zařízení ve fitness studiu FIT UP! není možné využívat osobám se zdravotním stavem, který vylučuje bezpečně provozovat sportovní nebo fyzicky namáhavou činnost:

– zvýšená tělesná teplota

– přetrvávající kašel

– přetrvávající kýchání

V případě podezření na špatný zdravotní stav klienta, při nejasnosti nebo vážných pochybnostech, resp. při pravidelném užívání léků, bude vstup do studia FIT UP! klientovi přísně zakázán

Klient bude povinen konzultovat svůj zdravotní stav se svým ošetřujícím lékařem a zodpovědný pracovník FIT UP! je oprávněn požádat souhlasné stanovisko tohoto lékaře.

 Říká se, vše špatně je k něčemu dobré.

V tom komplikovaném období jsme vnímali jiné hodnoty života, které nás posunuly správným směrem.

Přehodnotili jsme své priority a více si vážíme toho, co máme.

Děkujeme za všechno, děkujeme, že jste s námi

Váš FIT UP!