asdsfafsd 4812 7189

FIT UP! míří do Česka. Otevíráme pobočku v Praze!

Rosteme už i za hranice Slovenska! Už v listopadu přibude k síti FIT UP! nová pobočka v Praze. I v české metropole si tak budou moci zájemci vychutnávat komfort našeho fitness centra.

Po Bratislavě, Žiline a Trnavě bude dalším městem s fialovou-žlutou stopou sama Stověžatá! FIT UP! v Praze otevřeme v sobotu 14. listopadu.
“Jsme přesvědčeni, že nás úspěšný koncept ocení i bratři Češi. Praha si rovněž zaslouží fitness centrum kombinující vysokou kvalitu a neporazitelné ceny, ” řekla zástupkyně marketingového oddělení. .

S expanzí do sousední země FIT UP! počítal, potvrzuje tím, že myšlenka moderního fitness centra s profesionálním vybavením a špičkovými službami má mezinárodní potenciál. V Praze otevřeme FIT UP! v obchodním  Centre Černý Most na Chlumecký ulici. Studio bude mít rozlohu 1 200 čtverečních metrů a situované bude na třetím podlaží vedle kina Cinestar. I v pražském FIT UP! najdeš KARDIO zónu, POWER zónu, PURE zónu, oddělenou LADIES zónu, prostor pro kruhový trénink CROSS UP! zónu, tak oblíbené turbo solária Ergoline. Podívejte se jak bude vypadat naše pražské studio v galerii. fitnescentum Cerny Most

Širokou klientelu chceme iv Česku oslovit vstřícnými cenami, proto nabídneme měsíční členství umožňující neomezené trénování jen za 499 korun. VIP členství, které bude zahrnovat neomezené užívání nápojového automatu, solárií a denní CROSS UP! trénink pod dohledem trenéra od 18 – 20:00 hod. bude stát 799 korun. Solária pro běžné členy a nečleny vyjdou na 6,99 koruny na minutu. Samozřejmostí je GRAPIVIT Bar se sportovními nápoji, recepce s výživovými doplňky a sprchy zdarma.

FIT UP! bude díky umístění v Centru Černý most v atraktivní lokalitě u dopravního uzlu, která je zároveň snadno dostupná prostředky veřejné dopravy včetně metra – linky B. V obchodním centru se zároveň nachází velký počet parkovacích míst pro auta i kola, což umožňuje také pohodlný přístup. Dodržíme i naši tradiční otevírací dobu od 6. ráno do půlnoci, aby u nás každý mohl trénovat prakticky kdykoliv. V době uzavření obchodního centra do 9:00 ráno a po 21.00 h bude vždy zpřístupněn vchod ze střešního parkoviště.

I v Praze se bude nést otevření FIT UP! ve slavnostní atmosféře. “V sobotu v den otevření si nás bude moci každý vyzkoušet bezplatně, ve studiu bude i bohatý CROSS UP! program a každý si od nás odnese i malý dárek. Více detailů přineseme již brzy, ” dodala Ľubica.

Buď FIT UP! je to na tobě.