asdsfafsd 10305 10294

Do plavek za 90 dní!

Léto se blíží a co nevidět tě budou všechny časopisy a webové stránky zásobovat zaručenými dietami a radami, jak zhubnout do plavek za dva týdny… Ale ty dobře víš, co přijde: tvrdé odříkání, hlad a nakonec se budeš těžce ovládat, aby si nesnědl (a) sousedovi kočku. Pak se postavíš na váhu a očekávaný zázrak bude buď o hodně menší, než si chtěl (a) nebo hodně dočasný…A příští rok tento kolotoč začneš znova a se stejným výsledkem… Co tak to tentokrát zkusit jinak? Dostaň se s námi do formy hezky postupně a natrvalo! Za 90 dní můžeš vypadat skvěle nejen tohle léto, ale i v zimě, na jaře… 🙂 Za 90 dní pod dohledem našeho trenéra dokážeme nastartovat tvůj zdravý životní styl, nebo ho posunout na novou úroveň. Navíc k tomu všemu máš šanci vyhrát půlroční členství ve FIT UP!.  Ukážeme ti co v tobě skutečně je a co všechno můžeš dokázat, když se do toho pořádně zakousneš. Náš trenér bude tvou oporou, tvým kámošem, rádcem či mučitelem-vše závisí pouze od tvého přístupu. 😉

O co přesně jde?

Naše FIT UP! Challenge bude probíhat v termínu 19.4.-19.7.2017, kdy v každém z našich studií (v České republice-v Praze i Ostravě a na Slovensku) 3 vybraní kandidáti podstoupí svou vysněnou proměnu pod vedením našeho trenéra. Naši účastnící budou trénovat tři krát týdenně -pondělí, středa a pátek – vždy 1,5 hodiny (dny a časy je možné si přizpůsobit po vzájemné dohodě mezi soutěžícími a trenérem) pod vedením jednoho z našich trenérů. Nejúspěšnější účastníci z jednotlivých studií získají na konci naší challenge kromě sexy těla, zdraví a sebevědomí také půlroční členství ve FIT UP!.

Jak se přihlásit?

Přihlašování spouštíme právě teď! Naší FIT UP! challenge se může zúčastnit také nečlen, který se však do začátku challenge (do 19.4. 2017) musí stát členem ve kterémkoliv studiu FIT UP! . Zašli do 12.4.2017 na info@fitup.cz fotografii své postavy a popiš důvody, proč bychom měli vybrat právě tebe.  K textu napiš „souhlasím se zveřejněním osobních údajů na webu a sociálních sítích“ (zveřejnění jména, příjmení, výsledků měření a fotografií na našem webu www.fitup.cz a sociálních sítích Facebook a Instagram). Napiš nám také své konkrétní časové možnosti (např. PO 8-12, ST celý den, ČT 6-14)a ve kterém studiu se Challenge zúčastníš (Praha nebo Ostrava) a čekej na výsledek! Oznámíme ti ho e-mailem mezi 12.4.2017- 18.4.2017. Máme ještě jeden speciální požadavek – přihlas se, jen pokud máš v daných měsících skutečně čas věnovat se tréninku. Každý zameškaný trénink by totiž za tebe s radostí odcvičil někdo jiný, kdo však kvůli tobě nedostal příležitost. První trénink se bude konat ve středu 19.4.2017. Tento termín je pevný a bude to první úvodní trénink, kde se soutěžící seznámí se svým trenérem. Chceš tedy konečně zazářit v plavkách? A nejen v nich ale i později v podzimních šatech či v oteplovákách  na svahu 😀 ? Tak pojď do toho pořádně-s námi! FIT UP! Spolu zvítězíme! Podívej se zde, jak dopadla vítězka naší Podzimní  FIT UP! Challenge.