asdsfafsd 8077 8078

Být studentem se vyplatí, na prázdniny se nemusíš vázat

Být studentem je někdy otravné. Taky ti občas připadá ranní vstávání, cvičení, úkoly, zkoušky a docházení do školy pěkně náročné? Nechceš se vázat v místě, kde studuješ, protože bydlíš v jiném? Fitness centrum FIT UP! má v České republice a na Slovensku 6 poboček a nabízí nejvýhodnější členství jen za 499 Kč měsíčně.

My myslíme na všechny, a proto jsme připravili výjimečnou akci pro studenty. Pokud jsi student střední nebo vysoké školy a chceš si užít prázdniny, zaregistruj se v kterémkoli studiu FIT UP! a získej léto bez závazků. Na uplatnění slevy ti stačí platný průkaz ISIC nebo ITIC a my ti umožníme bezplatné přerušení tvého členství na dva letní měsíce (červenec, srpen).
Výjimečná FIT UP! akce platí od 7.9.2016 ve všech studiích FIT UP!, tak nepropásni svou šanci a běž ze školy přímo k nám! Najdeš nás v centru Černý Most na Praze 9, na Pajštúnské ulici v Petržalce, na Gorkého ulici ve Starém Městě, na Turčianské ulici v APOLLO BC II. v Ružinově, na ulici Na bráne 4 v Žilině a v CITY ARENA v Trnavě.
Více info na recepci FIT UP! studia anebo na info@fitup.cz.
Vezmi si svou hodinu zdarma
Udělat první krok je vždy nejtěžší. Abychom ti cestu za novou formou usnadnili,
tvůj první VSTUP ve FIT UP! je na nás. Získej ho teď!
Chci být členem!
Chci být členem!