asdsfafsd 8077 8078

Být studentem se vyplatí, na prázdniny se nemusíš vázat

Být studentem je někdy otravné. Taky ti občas připadá ranní vstávání, cvičení, úkoly, zkoušky a docházení do školy pěkně náročné? Nechceš se vázat v místě, kde studuješ, protože bydlíš v jiném? Fitness centrum FIT UP! má v České republice a na Slovensku 6 poboček a nabízí nejvýhodnější členství jen za 499 Kč měsíčně.

My myslíme na všechny, a proto jsme připravili výjimečnou akci pro studenty. Pokud jsi student střední nebo vysoké školy a chceš si užít prázdniny, zaregistruj se v kterémkoli studiu FIT UP! a získej léto bez závazků. Na uplatnění slevy ti stačí platný průkaz ISIC nebo ITIC a my ti umožníme bezplatné přerušení tvého členství na dva letní měsíce (červenec, srpen).
Výjimečná FIT UP! akce platí od 7.9.2016 ve všech studiích FIT UP!, tak nepropásni svou šanci a běž ze školy přímo k nám! Najdeš nás v centru Černý Most na Praze 9, na Pajštúnské ulici v Petržalce, na Gorkého ulici ve Starém Městě, na Turčianské ulici v APOLLO BC II. v Ružinově, na ulici Na bráne 4 v Žilině a v CITY ARENA v Trnavě.
Více info na recepci FIT UP! studia anebo na info@fitup.cz.