asdsfafsd 13286 13287

BLACK FRIDAY přichází do FIT UP!

Každý rok se v tomto čase na nás hrnou desítky nabídek od prodejců a poskytovatelů služeb. Přichází BLACK FRIDAY, oficiálně v pátek 23/11, ale neoficiálně i týdny před a po tomto datu, se na nás hrnou výhodné nabídky z každé strany … Tak jsme si letos řekli, že přihodíme něco i my ?. A jak jinak, než to udělat rovnou ve velkém stylu, ať to už opravdu stojí za to. Každý, kdo si v pátek 23/11 u nás uzavře členství, dostane VIP služby za cenu Fitness služeb. Ušetříte tak při každém členství minimálně 250Kč měsíčně !!! ? Pozor, čím delší členství si zvolíte, tím více ušetříte! ??? blackfr_telo-1024x576

Info:

Akce BLACK FRIDAY se vztahuje pouze na členství uzavřeno v pátek 23/11 od 6:00 do 24:00. Do akce jsou zapojena všechna studia FIT UP! na Slovensku i v Česku. Akce se vztahuje na všechny druhy členství (1 měsíční; 6 měsíční; 12 měsíční vyplacené předem; klasické členství placené měsíčně s minimální dobou vázanosti 12 měsíců)

Co zahrnuje VIP členství?

– neomezený vstup do fitness centra od 6:00 do 24:00 – neomezené nápoje v nápojovém baru Grapivit – neomezená turbo solária (maximálně 13 min / den) – skupinové cvičení s trenérem v CROSS UP! – GO UP! službu umožňující vstup do všech studií FIT UP! na Slovensku a v Česku. Být FIT UP! se V Y P L A T Í Í Í Í …..
Vezmi si svou hodinu zdarma
Udělat první krok je vždy nejtěžší. Abychom ti cestu za novou formou usnadnili,
tvůj první VSTUP ve FIT UP! je na nás. Získej ho teď!
Chci být členem!
Chci být členem!