VYUŽIJ IDEÁLNÍ PODMÍNKY PRO IDEÁLNÍ FORMU

Pokud se chceš dostat do té nejlepší formy, rádi ti to usnadníme. V našich fitka proto najdeš kopu výhod, díky kterým tvůj trénink přinese viditelné výsledky a zároveň bude zábavný.

První hodina zdarma

Zdravý životní styl by měl být dostupný každému, proto tě u nás rádi uvidíme. Abychom to nemluvili do větru, první hodinu v kterémkoliv z našich fitiek máš zcela zdarma. Bez omezení, v plné míře, tak, jak ti to vyhovuje.

Chceš svůj trénink zdarma už nyní?

Chceš svůj trénink zdarma už nyní? Dej nám o sobě vědět a tvá první návštěva je na nás.

Požiadavka úspešne odeslaná. {{error}}

Bezedný Grapivit bar

Při dobrém tréninku jdeš na dno svých sil, ale proč by si tam měl jít i při doplňování tekutin? V každém našem fitku najdeš vitamínový bar Grapos, ze kterého si můžeš čepovat až 15 příchutí vitamínových nápojů s L-karnitinem a bez cukru, kolik ti jen hrdlo ráčí. Díky jejich kvalitě zvýšíš svůj výkon, vhodně energii a nikdy netrénoval nasucho.

Skupinové cvičení

Se správnou partou se cvičí vždy lehčí, proto ve Fit Up! můžeš využít skupinové cvičení s kvalifikovanými trenéry. Ať už chceš intenzivně spalovat tuky, procvičit všechny svalové partie během kruhového tréninku nebo nebo relaxovat a zvýšit ohebnost svého těla, určitě najdeš svou skupinu, která tě potáhne vpřed. Nebo vytáhneš vpřed ty ji?

Ladies zóna

Dámy, pokud vás trápí zvědavé oči vašich spolucvičiacich, využijte naši Ladies zónu. Poskytuje vám samostatný tréninkový prostor s vlastními šatnami a bez přístupu pánů. Zároveň je vybaven kvalitními zařízeními Technogym, které byly vyvinuty pro něžnější pohlaví, takže se pohodlně dostanete do formy – ať už na vlastní pěst nebo s pomocí našich trenérů.

Přečti si o Ladies zóně více

Osobní trenéři

Když se ti nechce trénovat osamotě nebo potřebuješ pomoc, využij našich kvalifikovaných trenérů. Spolehlivě tě usměrní, jak trénovat správné, poradí ti, jak upravit svůj jídelníček a dodají ti motivaci, aby i ta poslední série stála za to. V každém fitku Fit Up! jejich najdeš hned několik, stačí si vybrat, koho přístup ti vyhovuje nejvíce.

Turbosoláriá Ergoline

Nemusíš čekat na léto, pokud si chceš dopřát opálenou pokožku. Díky kvalitním turbosoláriám Ergoline se opalují rychle a efektivně, takže se v soláriu neškvaríš zbytečně dlouho. Pravidelné, ale rozumné opalování v soláriu přispívá k odolnosti vůči infekčním nemocem, podporuje kyslíkovou výměnu a tvoří životně důležitý vitamin D.

Chceš se stát osobním trenérem ve FITUP?
V případě zájmu nás kontaktuj na naší pobočce, nebo nám zanech na sebe kontakt.
Chci být členem!
Chci být členem!