Blog

9.2.2017

Naše FIT UP! rodina se rozrůstá!

Po studiu v Praze přibude do naší česko-slovenské rodiny další člen- otevíráme nové studio v Ostravě!

Proč zavítat právě k nám? Kdo jsme a o co se snažíme?

Určitě také každé ráno v metru potkáváš kyselé tváře- lidi , kteří se absolutně netěší na začínající den. Lidé s podobným výrazem postávají před našim studiem každé ráno taky,..čekají až se v 6:00 zvedne  opona a rozsvítí se displeje na jejich „mučících přístrojích“ . Když ale vycházejí jejich tváře září přívalem endorfinů a pocitem vítězství.  A o tom to je!

U nás všichni vítězí, jsme fitko nejen pro modely a kulturisty ale především pro „obyčejné lidi“, pro nás je každý, kdo si zvolí zdravý životní styl hrdinou!

Jak říkáme: „Je to na tobě!“ Pouze ty se rozhodneš jestli se budeš ráno válet v pohodlí své postýlky, nebo raději doběhneš do fitka a zamakáš na svém zdraví! Pro nás je každý, kdo si zvolí tu druhou cestu vítězem! Je zcela jedno jestli začínáš na 150 kg nebo 70 kg, to podstatné je začít a vytrvat! Není nic horšího než po pár týdnech či měsících tvrdé dřiny to celé vzdát…možná jenom pokud to vzdáte ještě dříve, než jste začali!

U nás vznikají skutečné pokroky, lidi nacházejí nové přátelé, a také nastávají skutečné změny! Vytvářejí se nové komunity, kterých součástí můžeš být i ty.

Jak to u nás vypadá?

Můžeme se tě pokusit zaujmout také našim bezva dizajnem: Naše nové studio v Ostravě bude mít rozlohu  1200 čtverečních metrů a situované bude v nákupním centru Avion.

I v ostravském FIT UP! najdeš KARDIO zónu, POWER zónu, PURE zónu, oddělenou LADIES zónu, prostor pro kruhový trénink CROSS UP! a oblíbené turbo solária Ergoline. Všechny naše studia jsou vybaveny moderními zařízeními značky Technogym.

Ostravské studio bude také první z našich studií, ve kterém umístíme část s pohodlným sezením, které můžete využít v případě, že čekáte na kamaráda / kamarádku  nebo třeba na solárko. ;) A tohle všechno ti bude k dispozici od 499,- Kč měsíčně! Bližší info o členstvích nalezneš zde: www.fitup.cz.

Ale fitness centrum není jenom o kvalitních strojích a hezkém interiéru, ale je to hlavně v lidech. U nás potkáš profíky a skutečné nadšence, kteří byli jednou také úplnými začátečníky. Všichni od trenérů až po naši paní uklízečku sportem prostě žijí. Každý jeden tě dokáže strhnout do zajímavé konverzace o novinkách v cvičení či zdravé výživě a ani nebudeš vědět  jak a budeš mít spoustu nových přátel, s kterými se zapojíš do jedné z mnoha zajímavých akcií, kterých se naše fitko účastní.

Kdy otevřeme v Ostravě?

Sledujte naše www stránky, brzy na ně přibudou informace ohledně Ostravy. Budeme samozřejmě organizovat i otvíračku se skvělými soutěžemi, občerstvením a určitě přidáme i nějaký ten dáreček k našemu členství. ;)

Na dobu otevření vplývá mnoha faktorů, jako například dokončení stavebních prací a kolaudace, ale všichni tvrdě makáme na tom, aby vše proběhlo hladce a otevřeli jsme pro Vás velmi brzy.

Tak přijď! Těšíme se na tebe! :)

FIT UP!
2

foto: Glamour Foto

STAŇ SE NAŠÍM VIP ČLENEM
A ZÍSKEJTE DALŠÍ VÝHODY.