asdsfafsd 10461 10462

Představujeme vám soutěžící naší challenge “Do plavek za 90 dní”!

A je to tady! Venku je sice pořádná zima, ale dle kalendáře všichni víme, že léto se blíží a většina z nás tuto skutečnost vítá „pohledem hrůzy“ v zrcadle. Proto jsme se rozhodli vám podat pomocnou ruku a opět spustit naší FIT UP! Challenge, tentokrát pod názvem-„Do plavek za 90 dní“. Přihlásilo se spoustu účastníků, ale vybrat jsme mohli pouze 3. Tentokrát se nám podařilo vytvořit čistě mužskou sestavu a jsme o to více zvědaví, jak se jim povede. Kdo se tentokrát zapojil do naší soutěže?

Aleš Redaj

DSC_8684 Alešovi je 39 let a pracuje v oblasti pojišťovnictví. Sedavé zaměstnání přináší spoustu nevýhod, vůči kterým se Aleš od září loňského roku rozhodl bojovat v našem studiu. Od naší Letní Challenge  očekává především ještě vyšší motivaci, zlepšení stravovacích návyků a lepší výsledky  ve vyrýsování postavy a shozených přebytečných kilogramech :-).

Maged Hammad

DSC_8700 Magadovi je 21 let a pracuje jako řidič. Má rád sport a přihlásil se nejen kvůli vyšší motivaci ale také proto, že očekává , že to bude legrace. 🙂

Radek Rosa

DSC_8696 Radkovi je 21 let a je našim členem již téměř rok a půl. Kromě nové motivace v našem studiu našel také svoji současnou přítelkyni-naši recepční Nikču. 🙂 Od mala se věnoval kontaktním a bojovým sportům a však na jeho sportovní cestě bylo i mnoho pádů a úrazů. Rád by dokázal že 90dní je dost dlouhá doba na to, aby změnil svoji postavu. Náš trenér David, který bude kluky na této cestě vést se rozhodl, že jde do proměny s nimi. Jeho fotky „před a po“ však zveřejníme až na konci naší Letní Challenge a věříme , že se bude na co těšit.;) Kluci jdou do naší challenge plní odhodlání a nadšení a co ty? Makáš už na sobě taky? Sleduj pokroky našich challengerů a nech se inspirovat! DSC_8743 FIT UP! Spolu vítězíme! 🙂 PS: Za krásné foto děkujeme paní Šebestové z ateliéru Glamour Foto.
Vezmi si svou hodinu zdarma
Udělat první krok je vždy nejtěžší. Abychom ti cestu za novou formou usnadnili,
tvůj první VSTUP ve FIT UP! je na nás. Získej ho teď!
Chci být členem!
Chci být členem!