asdsfafsd 16565 16566

FIT UP! OZNAM

Milý kliente!

Bohužel, aktuální situace se šířícím se virem Covid-19 a nařízení vlády České republiky nás přinutila zavřít všechna naše studia.

Touto cestou Vám chceme poděkovat za Vaši loajalitu a říct, že jste pro nás prvořadí, a že si vás velmi vážíme.

Jsme však společnost, která žije především díky vám. Máme chuť a chceme fungovat i nadále, pomáhat Vám a být Vaším partnerem při naplňování Vašich cílů nejen po skončení této mimořádné situace.

Chceme být fitko, do kterého nepůjdete jen kvůli odpočinku od každodenního stresu a napětí. Chceme být fitko, kam vkročíte s úsměvem a odejdete s ještě větší pozitivní náladou a dobrým pocitem. Věříme, že po této krizové situaci budete potřebovat pevné zdraví a silnou imunitu, kterou si budete moci právě u nás posílit.

Ale na to abychom to zvládli a zachovali Váš FIT UP! v takové formě, jaké ho máte rádi, nemůžeme vaše členství přerušit, protože je pro nás právě v této situaci potřebná Vaše pravidelná platba. Proto Vás prosíme o úhradu členství a nepřerušování plateb.

Platební údaje:

Číslo účtu: 4081678339/0800

Variabilní symbol: Vaše členské číslo napsané na smlouvě

Velmi nám tím pomůžete a po znovuotevření všech FIT UP! studií Vám Vaše členství prodloužíme přesně o dobu uzavření zdarma a jako poděkování, že jste s námi a že nás podpoříte formou úhrady členství dostanete něco navíc.

Všichni klienti, kteří mají zakoupený základní typ členství budou využívat po dobu prodloužení VIP služby a všichni VIP členové získají jako bonus FIT UP! balík.

Víme, jak ovlivňuje pohyb psychiku, a proto jsme pro Vás připravili od 1.dubna speciální tréninky na doma, které najdete na našem Youtubovém kanálu. Vyvážené stravě a životnímu stylu se budeme věnovat na našem oficiálním webu www.fitup.sk / www.fitup.cz , kde najdete i reálnou výzvu jak zhubnout za 30 dní i v domácím prostředí.

Sledujte nás proto i na sociálních sítích a nechte nám odběr na našem youtubovém kanálu: FIT UP! Fitnescentrum, ať víte o novinkách jako první.

Děkujeme že jste s námi, spolu to zvládneme!

Váš FIT UP! 🙂

Vezmi si svou hodinu zdarma
Udělat první krok je vždy nejtěžší. Abychom ti cestu za novou formou usnadnili,
tvůj první VSTUP ve FIT UP! je na nás. Získej ho teď!
Chci být členem!
Chci být členem!