fitnesscentrum-fitup-za-kamosa-mesiac-zdarma

Za každého kámoše 1 měsíc zdarma

Znáš někoho, kdo stále váha s cvičením? Přiveď ho k nám a pokud se stane naším členem, automaticky ti vrátíme poplatek za následující měsíc. Kolik kamarádů k nám přivedeš, tolik měsíců cvičíš zcela zdarma. Tak je to jednoduché!
Akce je pro všechny naše členy a probíhá od 4.9. 2017 do 30.11.2017.

Jak to funguje?

Přijď s kamarádem na recepci kteréhokoliv studia FIT UP! na Slovensku nebo v České republice. Je třeba, aby se tvůj kamarád u nás zaregistroval a stal členem. Je na něm, zda si zvolí naše Fitness nebo VIP členství. Jeden/na z našich milých recepčních mu ochotně vysvětlí celý koncept a poradí, které členství je pro něj nejvhodnější. Následně se zaregistruješ prostřednictvím našeho online registračního formuláře. Tato akce platí pouze pro registrace od 4.9.2017 do 30.11.2017. Každý měsíc budeme vyhodnocovat registrace a pokud splníš naše podmínky, dostaneš potvrzující email, že získáváš XY měsíců cvičení zdarma. Trvalý příkaz si však na svém účtu neruš, patří to mezi podmínky uplatnění akce. Platby ti jako obvykle odejdou a my ti je na účet vrátíme formou dobropisu.

Podmínky, které musíš splnit

1. uhlídat si datum průběhu akce. Kamarád se musí stát členem mezi 4.9. a 30.11. 2017. V tomto datu musíš také stihnout vyplnit náš online registrační formulář.
2. Pro uplatnění akce nemůžeš mít dluh vůči společnosti FIT UP!
3. Akce platí pro všechny členy ve všech fitness centrech na Slovensku a v České republice.
4. Registrace probíhá pouze online. Na její dokončení budeš potřebovat členské číslo svého kamaráda.
5. Ty i tvůj zaregistrovaný kamarád musíte mít zřízen trvalý příkaz na účtu.

ONLINE REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Galerie

STAŇ SE NAŠÍM VIP ČLENEM
A ZÍSKEJTE DALŠÍ VÝHODY.