Za každého kámoše 1 měsíc zdarma

Chceš u nás měsíc cvičit zadarmo? Přiveď svého kamaráda k nám a jakmile si uzavře jedno z našich ročních členství, automaticky ti vrátíme poplatek za následující měsíc. Nejlepší na tom je, že kolik přátel k nám přivedeš, tolik měsíců máš zadarmo. Akce platí pro všechny naše členy s ročním členstvím. Vždyť s přáteli se cvičí nejlépe. Není to tak ?!

Jak to funguje?

Přijď spolu s kamarádem na recepci kteréhokoliv studia FIT UP! na Slovensku nebo v České republice. Je potřeba, aby se tvůj kamarád u nás zaregistroval a uzavřel jedno z našich ročních členství. Je na něm, jestli si zvolí naše Fitness nebo VIP členství. Jedna z našich milých recepčních mu ochotně vysvětlí celý koncept a poradí, které členství je pro něj nejvhodnější. Poté se zaregistruješ prostřednictvím našeho online registračního formuláře. Tato akce platí jen pro registrace od 4.9.2017 do 30.11.2017. Každý měsíc vyhodnotíme registrace a pokud splníš naše podmínky, dostaneš potvrzující e-mail, že získáváš XY měsíců cvičení zdarma.Trvalý příkaz si však na svém účtě neruš, patří to mezi podmínky uplatnění akce, platby ti jako obvykle odejdou a my ti je vrátíme na účet ve formě dobropisu.

Podmínky, které musíš splnit

1. Pohlídej si datum průběhu akce. Kamarád si musí uzavřít jedno z našich ročních členství mezi 4.9. a 30.11. 2017.
K tomuto datu musíš také stihnout vyplnit náš online registrační formulář.
2. Na uplatnění akce nemůžeš mít dluhy vůči společnosti FIT UP!
3. Akce platí pro všechny členy s ročním členstvím ve všech fitness centrech na Slovensku a v České republice.
4. Registrace probíhá pouze online. Na její dokončení budeš potřebovat členské číslo svého kamaráda.
5. Ty i tvůj registrovaný kamarád musíte mít zřízený trvalý příkaz na vašem účtu.

Takže pokud ti chybí parťák při cvičení, který by ti podržel činku, nahodil závaží nebo počítal shyby, využij naši akci za každého kamaráda 1 měsíc zdarma. Těšíme se na každého nového člena, který přestal váhat a jde spolu s námi do toho! Vždyť potkat se můžete i při proteinovým nápoji!

ONLINE REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Galerie

STAŇ SE NAŠÍM VIP ČLENEM
A ZÍSKEJTE DALŠÍ VÝHODY.