O nás

FIT UP! je fitness centrum, které si může dovolit každý. Nabízíme neporazitelný poměr ceny a kvality, jakož i příležitost dostat ze sebe to nejlepší. Individuální trénink či pořádná zabíračka pod dohledem trenéra, skupinové cvičení, kardio nebo silový trénink, začátečníci i zkušení, mladší, starší, členové s hendikepem – u nás cvičí všichni. Náš koncept jsme nastavili tak, abychom co nejlépe naplňovali potřeby všech FIT UP! členů. Jejich výsledky a překonány limity jasně potvrzují, že se nám to podařilo!

Žijeme ve světě fitness, kde motivace a odhodlání píší každodenní realitu. Už od bezkonkurenčních 449 Kč měsíčně ti přinášíme možnost dosáhnout svého vytouženého cíle, ať už je jím vypadat lépe, nebo se cítit zdravější a získat lepší kondici.

V současnosti provozujeme dvě studia v Čechách – jedno v Praze v Centru Černý Most a jedno v Ostrave v Zábřehu a pět studií na Slovensku – tři v Bratislavě (Petržalka, Staré mesto, Ružinov) a další dvě v Žiline a Trnave.

Naše filozofie

Naším posláním a životním stylem zároveň je fitness. Chceme vytvořit místo, kde se budou naši členové cítit dobře a mezi svými. Máme zájem je maximálně podporovat v naplňování jejich cílů. Rozhodně dáváme sbohem výmluvám typu „Nemůžu / Nestíhám jít do fitka, protože …“.

FIT UP! je bezbariérové fitness studio pro všechny, kteří sní o proměně, případně se chtějí udržovat ve formě od brzkého rána až do půlnoci (máme otevřeno každý den v čase 6.00-24.00 h. – 365 dní v roce). Naše studia jsou vhodné i na účinnou rehabilitaci.

Členy chceme při dosahování úspěchů motivovat férovými podmínkami, kvalitní výbavou, komfortním prostředím a ochotným personálem. Na špičkových službách a výhodách pro členy si FIT UP! zakládá.

vision01

Naše výbava

U nás si na své přijde skutečně každý. Ve všech studiích FIT UP! najdeš fitness prostor funkčně rozdělen na Kardio, Power a Pure zónu. Nechybí oddělená Ladies zóna se zařízeními speciálně vyvinutými pro dámy. Cross UP! zóna zase slouží nadšencům cvičení s vlastní vahou. Trénovat v ní můžeš i ve skupině pod dohledem odborníka.

Pokud by ti během tréninku vyschlo v ústech, zachrání tě náš osvědčený Grapivit bar se sportovními nápoji prémiové kvality, které kombinují vitamíny, L-karnitin a nízký obsah kalorií. K stabilní výbavě patří i špičkové turbo solária Ergoline, které garantují zdravé a šetrné opalování.

Neustále držíme krok s dobou a snažíme se soustavně zlepšovat, i proto jsou všechny naše zařízení top kvality – značky Technogym, přičemž vybavení do jednotlivých fitness center podle potřeby doplňujeme.

Ve FIT UP! nechybí ani špičkové multifunkční zařízení Omnia, na kterém bez problémů odbavíš i  všestranný kruhový trénink. Tuto moderní věž jsme uvedli jako první v Čechách a na Slovensku.

Považujeme za samozřejmost, že ve všech pobočkách FIT UP! jsou sprchy zdarma.

FIT UP! ti nabízí ještě mnohem víc – přijď se o tom přesvědčit na vlastní kůži!

A ještě něco…
Ve všech pobočkách FIT UP! jsou samozřejmostí naši vždy připravení a kvalifikovaní trenéři, kteří ti profesionálně poradí a pomohou.
Fitness centra FIT UP! ti nabízí ještě o mnoho více – přijď k nám a přesvědč se na vlastní kůži!

Galerie

STAŇ SE NAŠÍM VIP ČLENEM
A ZÍSKEJTE DALŠÍ VÝHODY.