Trénink na strojích

Řízené pohybové procesy na posilovacích strojích ti pomáhají efektivně a rovnomerně vypracovat svalstvo. Posilovací stroje jsou vynikajícím prostředkem pro svalový progres nejen začátečníků, ale i pokročilých.

Samozřejmě jsou různé modifikace, kde se mění časy zatížení a také časy oddychu, různé kombinace cviků, cviky s vlastní vahou se doplňují s pomůckami. Kromě toho se zaměřujeme na celé tělo, tedy vrchní čast, core (střed těla) a spodní část.

Posilovací stroje

Ve studiích FIT UP! máš na výběr z více než 20 typů strojů od značky Technogym, které ti dovolují vypracovat svalstvo různými způsoby.

K dispozici ve všech fitness centrech

Výhody a cíle tréninku

Větší silová výdrž/kondice
Opakovaným cvičením se naučíš, jak využít svůj svalový potenciál.
Efektivní stavba svalů
Lepší formování svalů

Vypracuj si jednotlivé části těla, spaluj efektivněji tuky a zviditelni tak svoje svaly!

vision01

1. Cviky nohou

 
Cviky na nohy jsou důležitou součástí tréninku mužů i žen. Je jedno, zda si přeješ pevné ženské nebo svalnaté mužské nohy: na tvůj cíl máme vhodný posilovací stroj. A pokud náhodou nevíš, jak funguje, naši trenéři jsou tady a vždy Ti rádi pomohou.

Posilovací stroje:
Stroje na předkopávání, zakopávání, vertikální i horizontální legpress, vnitřní i vnější stehenní svaly (abduktor + adduktor), multipress a dřepovač, stroj na zakopávání, který formuje sedací a hamstringový sval.

2. Střed těla/trup

 
Pestré cviky na formování břicha jsou nejlepší a nejrychlejší cestou k mužskému Sixpacku nebo k pevnému a plochému břichu, které si přeje mnoho žen. Ve FIT UP! na tebe čekají posilovací stroje na zformování břicha a spodní části zad.

Posilovací stroje:
Silový stroj na přítah břicha, polohovatelné lavičky na posilování břišního svalstva, stroje na posilování zad, kladka, pomocná hrazda, veslo, powerroller, fit lopty, kotouče a mnoho jiného.

3. Ramena

 
Pokud si chceš vypracovat ramena jednoduchým a užitečným způsobem, FIT UP! ti nabízí efektivní řízená cvičení.

Posilovací stroje:
stroje na biceps, triceps a tlakový stroj na ramena.

4. Záda

 
Pravidelnými cviky na záda předcházíš nejen jejich bolestem, ale zároveň je připravuješ na zátěž všedního dne. Využij naše stroje na formování zad, dosáhni rovného a správného držení těla a vypracuj si mužná záda ve tvaru V.

Posilovací stroje:
veslovací stroje, kladka, veslo, hrazda – pomocná + klasická, stroj na přítahy v sedě a stroj na hyperextenze.

5. Hrudník

 
Dobře vypracované prsní svaly jsou atraktivním cílem mnohých mužů i žen zejména kvůli tomu, aby dosáhli pěkné a pevné postavy. FIT UP! nabízí cílený trénink na formování prsního svalstva.

Posilovací stroje:
lavice – rovné a šikmé, multipress, tlakový izolovaný stroj na prsa, packdeck, tlakový stroj na spodní prsa, posilovací věže.

Galéria

STAŇ SE NAŠÍM VIP ČLENEM
A ZÍSKEJTE DALŠÍ VÝHODY.