Blog

19.12.2018

Splnili jsme, co jsme slíbili a stále pokračujeme!

Na začátku roku 2018 jsme Vám slíbili masivní doplňování všech studií FIT UP! na Slovensku i v České republice. To, co jsme slíbili, jsme i dodrželi. Během roku 2018 jsme naše studia doplnili o více než 40 kusů strojů, kotoučů a funkčního vybavení.

Koncentrovali jsme se při tom na všechny úrovně tréninku, doplňovaly se posilovací i kardio stroje, různé crossfitové pomůcky i kotouče. Každý náš člen si tak u nás přijde na své a dokáže tak komplexně odcvičit každou svalovou partii.

Silovou zónu jsme doplnili množstvím strojů z edice ikonických značek Hammer Strength a Technogym Pure. Do několika studií přibyly vytoužené hacken dřepy a žilinské siláky jsme potěšili doplněním kompletní sady jednoručních činek od 2 kg až po 60 kg. V rámci kardio tréninku mohou naši členové dosahovat lepších výsledků pomocí cross air biku díky kterému se i obyčejný HIIT trénink mění v zničující.

DSC_1030

Závěr roku se nesl v doplňování multifunkčních klecí a vzpěračských pódií ve více studiích. V rámci funkčního tréninku se doplňovaly bosu míče, TRX, medicimbaly, wallbaly, kettlebely, podložky na cvičení, foam rollery ...

Vyhovujeme tak Vašim požadavkům a neustále pokračujme vpřed.

Kromě doplňování studií jsme během roku 2018 zprovoznili online chat, kde Vám v reálném čase pracovnice klientského centra zodpoví všechny Vaše dotazy. Také jsme pro Vás vytvořili chill out zóny ve studiu FIT UP! Petržalka a FIT UP! Staré město.

Jsme tu pro Vás

FIT UP! tým

 

STAŇ SE NAŠÍM VIP ČLENEM
A ZÍSKEJTE DALŠÍ VÝHODY.