Reference

Na FIT UP! oceňuju více věcí. V první řadě poměr „cena vs. výkon“ je bezkonkurenční. Zároveň i dostupnost a otevírací doba. Všechny stroje jsou nové a hlavně čisté. Rovněž oceňuju službu osobních trenérů, jelikož nemám doposud žádné zkušenosti se silovými tréninky a nerada bych si ublížila.

Lucka Janovská fitness člen FIT UP! Centrum Černý Most

Super fitko. Ze strojů a činek tam mají všechno na co si vzpomenu. Celkově je to fitko hezké a čistě a dobře zařízené ale hlavně jsou tam skvělí lidi a na recepci hezké a sympatické holky.

Matěj Šípek fitness člen FIT UP! Centrum Černý Most

Od jara chodím na hodiny k trenérce Monice Vránové. Je mi 51 let a začínala jsem mít pocit, že jsem méně ohebná a stále více unavená.
Z každého tréninku chodím nabitá energií a cítím se daleko lépe. Zaměřujeme se hlavně na cvičení s vlastní vahou těla a na zvýšení fyzické kondice.
Na její hodiny se vždy těším, je příjemná a milá a je i důsledná.

Alena Hloušková fitness člen FIT UP! Centrum Černý Most

Nikdy jsem nenašla sport, který by mě bavil déle jak týden, jelikož jsem líný člověk. V květnu mě ale ručička váhy přesvědčila, že je čas něco začít dělat. Zašla jsem tedy hned druhý den do FIT UP! na Černý Most a vybrala si trenérku Moniku Vránovou. Od té doby bez ní nemohu být. Chodím několikrát týdně a vážně mě poprvé v životě baví se hýbat a něco pro sebe dělat. Samozřejmě nejvíc oceňuji výsledky, ale přátelský a profesionální přístup Moniky, atmosféra fitka a příjemní lidé na recepci mě opravdu baví!

Macurová Adéla fitness člen FIT UP! Centrum Černý Most

Bezva fitko za hodně příjemnou cenu. Je tady všechno, co k tréninku potřebuji a hlavně jsou tady moc fajn lidi – recepční, trenéři i členové. Člověk se tady cítí hned doma.

Lukáš Novotný fitness člen FIT UP! Centrum Černý Most

Fitko je super! S přístupem personálu jsem moc spokojená.
Má skvělou otevírací dobru, takže i lidi, kteří nemají tolik času se k cvičení dostanou. Věnuje se mi trenérka Monika Vránová. Sama bych takový pokrok neudělala: Zhubla jsem něco již první měsíc, ale hlavně je vidět zpevnění celého těla. Moniko, děkuji!

Eva Endrizalová fitness členka FIT UP! Centrum Černý Most

STAŇ SE NAŠÍM VIP ČLENEM
A ZÍSKEJTE DALŠÍ VÝHODY.