Blog

18.1.2017

Oficiální zakončení Podzimní FIT UP! Challenge aneb kdo to nevzdá, má vyhráno!

A je to opět tady! Dne 4.1.2017 večer, jsme oficiálně ukončili naší Podzimní FIT UP! Challenge a vyhlásili vítězku.

Po 3 měsících tvrdého trénování a odříkání dobrůtek :) se holky opět postavily před paní fotografku a  naši „přísnou porotu“ :) , abychom mohli určit, které se v soutěži vedlo nejlépe.

Navzdory tomu, že všechny naše účastnice začaly bojovat v naší challenge plné snů, energie a odhodlání, jedna ze svého snažení postupně polevila a i díky nemoci začala tréninky vynechávat. V naší challenge nejde pouze o ztracené kilogramy a pevnější zadeček, jde hlavně o to dokázat, co v tobě skutečně je a sáhnout i do doposud utajených rezerv.

A v tomto duchu jsme našli favoritky hned dvě. Karolína a Dana nejenže spolu makaly během společných pravidelných tréninků, ale zároveň se vzájemně povzbuzovaly a vzniklo mezi nimi skutečné přátelství. Od společného cvičení přes hecování se až vzájemné, přátelské dobírání se na sociálních sítích.

Dana a Kaja

Vítěz však může být pouze jeden a tak jsme nakonec na základě srovnání výsledků z měření, vážení a focení vybrali Danu! :)

Vítězka nás nakonec šokovala nejen skvělými výsledky, ale také krásným gestem, Dana se rozhodla o půlku své výhry- půlku svého členství- podělit se svou spolubojovnicí Karolínou.

Čeho všeho Dana dosáhla? Podívejte se na naše fotky a graf.

Graf Dana

Vitezka challenge Enplug 1920x1080px

A jak hodnotí Podzimní FIT UP! Challenge náš trenér David?

„Challenge byla důkazem toho, že když si člověk věří a kousne se, tak i za pouhý 3 měsíce lze dosáhnout skvělého výsledku.“ Zároveň Davida ale mrzí, že jedna účastnice nevyužila svůj potenciál naplno a věří, že do příští challenge se přihlásí pouze lidi, kteří budou odhodláni jít do toho na 100%.

Našim třem účastnicím Daně, Karolíně a Katce  a také našemu trenérovi Davidovi moc děkujeme.  Také mnohokrát děkujeme naší paní fotografce Petře Šebestové z ateliéru Glamour Foto, která krásně zdokumentovala průbeh celé naší challenge.

Všem, kteří uvažují nad zdravým životním stylem, odkazujeme slova naší vítězky: „ Je potřeba se nevzdat, jít si za svým a věřit i v nemožné!“

Příště to možná budeš právě ty! Tak neváhej! Je to na tobě! :)

Tvůj FIT UP! tým

DSC_7063

STAŇ SE NAŠÍM VIP ČLENEM
A ZÍSKEJTE DALŠÍ VÝHODY.