CROSS UP! – VŠESTRANNÝ TRÉNINK PRO ZVÝŠENÍ KONDICE

CROSS UP! zóna nabízí speciálně navržený program vyvinutý na to, aby pomohl zlepšit celkovou kondici. Je vytvořen tak, aby naše členy připravil na jakoukoliv fyzickou výzvu. Soustřeďuje se na neustálé obměňování funkčních pohybů při vysoké intenzitě a pomocí nich přispívá k vytvoření celkové fyzické kondice. Všechny tréninky se dají upravit dle konkrétní úrovně kondice, věku a zkušeností našich členů.

Jak probíhá CROSS UP! trénink

Při CROSS UP! se zaměřujeme na maximální intenzitu cvičení. Jednotlivé tréninky obsahují menší počet cviků s určeným počtem opakování a ohraničeným časem. Cvičení v CROSS UP! zóně jsou variabilní. Patří sem základní gymnastické pohyby, jako kliky, shyby, dřepy a výskoky, jakož i cvičení se závažím. Trénink doplňují aerobní cvičení. Cviky se různě kombinují, a také proto se cvičení nestane stereotypním a kromě vysoké kondice poskytne i skvělou zábavu. Cvičení může probíhat i pod dohledem trenéra, ve skupině či individuálně.

VÝHODY CROSS UP!

CROSS UP! se nezaměřuje na konkrétní pohybovou schopnost, ale přispívá k budování celkové kondice a formování postavy. Je orientovaný všestranně, takže rozvíjí všechny prvky tělesné zdatnosti. Představuje pestrý trénink, který kombinuje různé typy cviků. Jde o vysoce motivační aktivitu, protože nutí člověka zabrat naplno, vydat ze sebe maximum a splnit kritéria časového limitu a počtu opakování. Výkony tak rostou z tréninku na trénink.

Tréninky v CROSS UP! zóně pod vedením kvalifikovaných trenérů se konají každý den v čase 18:00-20:00 h. VIP členové ho mají v ceně členství! Bližší informace ti ochotně poskytneme na recepci.

STAŇ SE NAŠÍM VIP ČLENEM
A ZÍSKEJTE DALŠÍ VÝHODY.